gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben bir salıncağım ben ; hüzünler parkında.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben bir salıncağım ben ; hüzünler parkında. Bir başına . Kırık dökük her tarafım. Sanki yalnızlık bana AŞIK ben yalnızlığa. Hüzün dolu her yer. Tek bir ses , tek bir varlık yok. Hüzünler parkı hep böyle mi olur. Hep yalnızlık mı kaderidir. Benim gibi kırık dökük salıncakların. Yalnızım bir başıma, acılarım ve yaralarımla. Tuz basılan yaralarımla. Hüzünler parkı burası. Hiç bir AŞIK gelmez buraya , el ele tutuşmuş yaşlı aşıklarda gelmez, güvercinler , minik serçeler. Onlarda terk edeli çok oldu benim gibi kırık dökük bir salıncağı. Burda herkes üzgün. Karşımdaki kayak , yanımdaki tahtaravelli. Hepimiz mutsuz ve yalnızız hüzünler parkında.

En çook canı yananda benim. Beni severdi tüm çocuklar. Deli olurlardı , benim için hatta ağlarlardı. Benimle olunca mutluluktan havalara uçarlardı. Bende az değildim hani. Onların ayaklarını yerden keser , zamanı vakti unuttururdum. Hatta bişey itiraf edeyim mi ? Kocaman kocaman kızlar , anneler , hatta ağabeyler akşam olup hava kararınca gelirlerdi bu parka onlarda benimle olmak için bu akşam vakitlerini beklerlerdi. Saatlerce benimle beraber olurlardı. Dertlerinden hayat telaşelerinden ,omuzlarında taşıdıkları yüklerden olsa gerek çok ağırlardı çok. Çekemezdim yüklerini. Sorun değildi bana geldiler ya . Benimle olmak istediler ya ne önemi vardı. Dertlerinin ,yüklerinin vede ağırlıklarını.

Artık kırıldı tüm bedenim. Eskimiş bir parkta sessizliğimle başbaşayım. Yalnızlığı hiç alışamadım. Ama o kadarda üzülmedim. Ben mutlu ettim herkesi , ayaklarını yerden kestim, varmak istedikleri yerlere göklere çıkardım onları. Karşılığı vefasızlıkda olsa. Onlar beni unutmuşta olsa. Bu güne kadar mutlu olduğum günler yeter bana.

Ben bir salıncağım hüzünler parkında. Hüzün çok yakıştı bana.

2. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sanki yalnızlık bana AŞIK ben yalnızlığa :( :( :(
    emeğine sağlık cok guselmiş

Ben bir salıncağım ben ; hüzünler parkında. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben

Ben

Rüyada yüzde, vücutta görülen benler para olarak yorumlanır.
  2. Ben bir TÜRK Genciyim...

Ben bir TÜRK Genciyim...

Ben bir TÜRK Genciyim... Her filiz gibi, her fidan gibi beslendiğim bir toprak var.Türk Tarihi işte bu toprak.Ben Türk Tarihi'nde yetişiyorum.Kökleri sağlam yerde. Ben bir TÜRK Genciyim... Bakmayın yaşımın küçük olduğuna, yüreğim Tanrı Dağı kadardır benim.Sesim buralarda çıkmıyor ama bir Ötüken'e gidebilsem, kükrediğimde dağları bile sallarım. Ben bir TÜRK Genciyim... Ecdadım yelesi gür yağız...
  3. ben bir elma kurduyum

ben bir elma kurduyum

elma kurdu şarkısı elma kurdu şarkısı dinle dinle ben bir kurduyum ben bir kurduyum Ben bir elma kurduyum(eller açık bir şekilde birleştirilir) kıvrıla kıvrıla yürürüm(eller birleşik şekilde kıvrılma hareketi yapılır) bir elma gördüğümde (el alına koyulur bakma hareketi yapılır) hiç durmaz süzülürüm(eller birleşik olarak aşağı doğru süzülme hareketi yapılır) kırt kırtkırt kırt narinininom,kırt...
  4. Bir Ben Eksiktim :)

Bir Ben Eksiktim :)

:pai: Merhaba Melekler. Melekler Mekanini önceden de biliyordum,misafir olarak cok gezindim. Düsündüm de bir ben eksik kalmisim. Kambersiz dügün,Manolyasiz Melekler Mekani olmaz deyip ben de üye oldum.Ben de sizlerleyim artik.Hosbuldum mu?

Sayfayı Paylaş