gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 12 yaşında bir kızım ve bizim sitede kuaförde duran çocuktan hoşlanıyorum bunu 2 arkadaşıma açıkladım dışarı çıktık arkadaşlarımla sonra çocuğu aramaya başladık ben ne yapmalıyım

ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi ben ne yapmalıyım...

şimdi ben ne yapmalıyım...

:18:merhaba arkadaşlar.derdim büyük bana göre lise öğrencisi oğlum birden okulu bıraktığını açıkladı.şoklar içinde yaşıyorum 3 gündür.tabi bundan sonra herşey üst üstte geldi ağlamaktan gözlerim kapandı şimdi.ne yaptıysak yok gitmeyecem diyor.evdeki huzursuzlukta cabası.şimdi ben ne yapacamı bilmeden öle bakıyom ben.eve sığamaz oldum sıkıntıdan.sizce şimdi ben ne yapmalıyım.:18:
  2. Neden müzikten hoşlanıyoruz?

Neden müzikten hoşlanıyoruz?

Müzik nedir? Düz biçimde konuşarak söylenebilecek bir şeyin değişik ses dalgaları ile söylenmesinden niçin hoşlanırız? Müzik niçin keyif veya tam aksi hüzün duygusu verebiliyor? Müzik aslında ses dalgalarının, belirli kurallar içinde bir düzene sokulmasıdır. Bilindiği gibi, ses dalgalar halinde yayılır. Bir saniye içindeki dalga sayısı sesin karakterini tespit eder. Saniyede 260 dalga yapan,...
  3. hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım...
  4. Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

erkekler Ben hoşlandığım kişiye açılamıyorum ama o bana internetten sevdiğini söyledi ama ben okumamış gibi davranıyorum ama bir kız var onunla da her tenefüs uğraşıyor duyduğuma göre kızda onu seviyor yani sorum şu ben ne yapmalıyım
  5. .Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

Ya şimdi benim 8.sınıfa giden bi kuzenim var.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş.Ve o çocuğunda öyle hissedebileceğini söyledi.Dediğine göre çocuk o ne derse savunuyor.Derslerde yan yana oturdukları için de çocukla bildiğin dip dibe oturuyormuş.Arada çantaları falan aşağı koyuyorlarmış.Ha bide çocuk sporseverin teki ama bu ona gel bizimle otur gitme diyince genelde yanında duruyormuş.Ve kuzenim...

Sayfayı Paylaş