gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgili Boğa en sonunda öbür yarınızı bulmuşsunuz. Siz ve Yengeç aynı şeyleri istersiniz: aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk. Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha ağzınızı açmadan bile aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilşkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Başbaşa kaldığınız zaman kucak kucağa ve yanak yanağa sevgi dolu saatler geçireceksiniz.

Bir Boğa olarak, Yengeç sevgilinizle bahçenizde yetiştirdiğiniz yeşillik ve çiçeklerden toplamak istersiniz. Yengeç insanı ise sevgisini birbirinden lezzetli yemekler pişirerek gösterecektir. İkinizde bu durumdan mutlu olursunuz. Başbaşa lezzetli bir yemekten sonra birbirinizi baştan çıkarmaya bayılırsınız.

İkinizde güvenliğiniz için yeterli paranız olmasını arzularsınız. Boğa lüks için daha fazla para harcar. Yengeç iyi bir palto alıp senelerce kullanabilir. Boğa ise hisse senetleri, tahviller ve sigortasını aldıktan sonra kalanı ile en pahalı arabayı ya da müzik setini satın alacaktır. Buna karşılık Yengeç insanı kıtlıkta bile yetecek kadar yiyecek stoklamış geri kalanları ise bankaya yatırmıştır. Yengeç bir şey alacağı zaman ya indirimi bekler ya da toptan yerinden alır. Boğa ise pahalı mağazalardan alışveriş yapmayı sever. Yengeç burcu paraya ihtiyacı olduğu zaman masraflarını kısar, siz ise hemen daha iyi bir iş ya da daha fazla kazanmanın yollarını ararsınız. Bu önemli bir farklılık sayılmaz., sonuç aynı olacak bankada daha fazla paranız birikecektir. Paraya Aslan ve Oğlak daha saygın olmak için, Boğa ve Yengeç ise daha güvende olabilmek için ihtiyaç duyarlar.

Yatakta, sizin erotik yapınız ve Yengeç'in derin duygusallığı birleşince tutkulu bir beraberlik ortaya çıkacaktır. Boğa'nın sevgilisini uzun zaman harcayarak baştan çıkarması Yengeç'in çok hoşuna gidecektir. Boğa gün geçtikçe daha iyi olur, hayatın ilerleyen yıllarında en iyi haline gelir.

Yengeç insanı yatak odasında mumlar, aşk notları ister. Onu mutlu etmek için biraz daha romantik olmaya çalışın.Aşk hayatınızda ikinizde duyarlı, duygularınızı ifade ederken de samimisiniz. Daha ne isteyeceksiniz !

Ben Boğa Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Akrep

Ben Boğa Sevgilim Akrep

Boğa ile Akrep beraberliği çok güçlü bir karışımdır. İkinizin de güçlü arzuları, fikirleri var ve çok kararlısınız. Hiç bir şeyi hafife almazsınız. Akrep sevgilinizin ilk tanıştığınız an ne kadar etkileyici olduğunu fark etmişsinizdir. Belki de kendinizde bulunmasını arzu ettiğiniz özelliklere sahip olduğunu düşünmüşsünüzdür. Zodyak'ın iki zıt burcusunuz, çok farklı olmanıza rağmen benzer...
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben Boğa Sevgilim Balık

Ben Boğa Sevgilim Balık

Balık burcu Boğa için birçok sebepten çok iyi bir eş olabilir. Balık sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardır. Balık sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diğer kültürel faaliyetlere götürecektir. Siz ise onu, kendi başına gidemediği pahalı restoranlara götürür, en kaliteli şarapları tattırır ve bankada hesabı olması için teşvik edersiniz. Birlikte hem çok eğlenirsiniz hem de...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  5. Ben Kova Sevgilim Boğa

Ben Kova Sevgilim Boğa

ben kova sevgilim boğa ben kova sevgilim boga Kova ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Boğa gerçekçi, sevecen, sadık ve dürüsttür. Kova ise değişkendir. Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir. Sadakat konusunda da sorunları vardır. Tek bir kişiye bağlanmakta zorluk çeker. Her iki karakterin de hayata bakışı ve hayatı yorumlama şekli...

Sayfayı Paylaş