gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi konusu

Sevgili melekler, güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yepyeni bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. En son yayından kaldırılan Sultan adlı dizide izlediğimiz başarılı oyuncu bu kez Turkmax kanalında yyaına gelmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda sevgilisi Tolga Çelik'in yer alacağı Ben Buralarda Yeniyim dizisi konusu şöyle...

Murat ve Candan şehirli, üniversite mezunu bir çifttir. İki yıldır evliler ve çift olarak pek de uyumlu oldukları söylenemez. İkisi de farklı dünyalardan gelmektedirler. Murat ve ailesi Anadolu kültürüne daha yatkınken, Candan ve ailesi ise daha batılı bir düşünce yapısına sahiptir. Ancak birbirlerine deli gibi aşık olan çift, her ne kadar anlaşmazlık içinde olsalar da birbirlerinden bir türlü kopamazlar.

Evliliklerinin beşinci yılında bir çocuk sahibi olma kararı alırlar ve Candan aşklarının meyvesi,biricik oğulları Yankı'ya hamile kalır. Aşklarının meyveleri artık kucaklarındadır ve mutlu bir aile tablosu çizmektedirler. Candan ve Murat hala birbirlerinden çok farklı bir çifttirler ancak Yankı'dan sonra aralarındaki sorunları sevimli yollarla çözmeyi öğrenmişlerdir.

"Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi konusu

Sırat Dizisi konusu

sırat dizisi konusu sirat dizi konusu sırat dizisinin sirat dizisinin dizisi Star tv de yakında başlıyacak olan sırat dizisi konusunu sizler için paylaşıyorum.Dizi furyasında pek yakında yerini alacak olan bu yepyeni dizi bakalım istenilen reytingleri yakalayabilecek mi? Kendilerine ait çiftlikte hep beraber yaşayan, dışarıdan imrenilerek bakılan bir aile görünümündeki Sancaktar Ailesi için...
  2. Reis dizisi konusu

Reis dizisi konusu

reis dizisi konusu, hikayesi, senaryosu, hakkında bilgiler, haberle burada arkadaşlar 1 Ağustos akşamı Atv ekranlarında izleyiciye "merhaba" diyecek Reis dizisinin konusu hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde sizlere Melek'ler. Amerika’da uçak mühendisliği okumuş olan Ömer, okul bittikten sonra ailesinin yanına döner. Ömer’in ailesinin yanına döndüğünde işlerin yolunda...
  3. "Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül...
  4. Günahkar Dizisi Konusu

Günahkar Dizisi Konusu

günahkar dizisi,günahkar dizi konusu,günahkar dizisi ne zaman,günahkar dizisi oyuncuları,günahkar dizisi 1.bölüm özeti 2008 yılında ekranlara merhaba diyen ve o gün bugündür önemli projelerin aranan ismi olan Seçkin Özdemir yeni projesi Günahkar’da hayat vereceği Ali Yusuf karakteriyle sezona damgasını vuracak! Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerdeki üstün...
  5. Filinta Dizisi Konusu

Filinta Dizisi Konusu

filinta dizisi,filinta dizi konusu,filinta dizi özeti,filinta dizi oyuncuları,filinta dizisi hakkında bilgiler TRT-1 ekranlarında yayınlanacak olan ES Film ve MAYA Film’in yapımcılığını,Kudret SABANCI‘nın yönetmenliğini yaptığı ve geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bulunan ‘Lost, Revenge, Prison Break ve Fringe’gibi önemli dizilerin dünyaca ünlü yönetmeni Bobby Roth’un danışmanlığnı...

Sayfayı Paylaş