gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu

Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi Tolga Karaçelik'in oturacağı yeni dizide Nurgül Yeşilçay'a partner olacak oyuncu Timur Acar oldu.

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zehirli Sarmaşık oyuncu kadrosu

Zehirli Sarmaşık oyuncu kadrosu

zehirli sarmaşık, oyncuları, kadrosu, kimlerden oluşmuştur, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler. Zehirli sarmşık Dizisinin Oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :D:D işte dizinin oyuncu kadrosu ; Orhan Kılıç - Engin Yeşim Büber - Ceyla Aslı Tandoğan - Yakut İpek Karapınar - Sinem Nurseli İdiz - suzan Ali Düşenkalkar - Orhan Özlem Tokaslan -...
  2. Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

fetih 1453 filminde kimler oynuyor oyuncuları oyuncu kadrosu resimleri Fetih 1453 isimli filmi daha önceden sizlere bu linkte http://www.meleklermekani.com/magazin/199472-fetih-1453-film-kareleri-fragmani.html tanıtmıştık meleklerim. Şimdi bu filmde kimler oynayacakmış onlara kısaca bir göz atalım istedik.
  3. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  4. "Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu

"Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu

ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi konusu Sevgili melekler, güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yepyeni bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. En son yayından kaldırılan Sultan adlı dizide izlediğimiz başarılı oyuncu bu kez Turkmax kanalında yyaına gelmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda sevgilisi Tolga Çelik'in yer alacağı Ben Buralarda Yeniyim dizisi konusu şöyle......
  5. Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

firuze oyuncu kadrosu, firuze dizisi oyuncuları, firuze oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Show Tv'nin ses getireceğini düşündüğü yeni dizisi Firuze'nin çekimleri Eylül ayında başladı. Yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği dizinin oyuncu kadrsou da belli oldu. İşte yeni dizilerden Firuze'nin oyuncu kadrosunda yer alan isimler... Dizinin başrollerinde, Haluk Piyes, Ceren...

Sayfayı Paylaş