gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor.
    Ünlü yarışmacılardan şarkıcı Atilla Taşş'ı tanıyalım..

04.02.1975 yılında Adana'ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.İlk ve ortaokulu Ceyhan'da bitirdim.bu sırada okul müsamerelerinde düğünlerde şarkı söyleyip minik show'lara katılıyordum.hep sahneyle ilgili bir şeyler yapmayı düşünürdüm.Liseyi İstanbul Davut Paşa Lisesinde okurken üçüncü sınıfta Mersine göç kararıyla hayatım yeni bir yön
    kazandı buradan sonra eşim olacak İlkay Hanımla tanışıp ani bir kararla evlendim.

Değişik işlerde çalışırken bir yandan da gazinolarda şarkı söylüyordum ciddi bir karar vermem gerekiyordu ya kaderime razı olup sıradan bir hayat sürecek yada her şeyi riske atıp İstanbul'un yolunu tutacaktım.Hayallerim beni çağırıyordu, tam bu sırada hayatımın en önemli olaylarında biri oldu canım kızım Sezen doğmuştu.Bunun üstüne de askerlik görevi geldi çattı şimdi ne hayal ne de başka bir şey, vatani görev çağırıyordu.

Asi bir askerdim. Bir kaç sürgün yaşadım;önce Manisa, sonra Menemen, Çorlu, Yüksekova, Hakkari ve dönüş. Değişmiş, budanmış, hevesli bir ruh haliyle istanbul, açlık sefalet, terk edilme, köprüden defalarca İstanbul a yenilip geri dönme ve sonunda Erol Köse ile tanıştığım gece, hiç umutsuz eline tutuşturduğum demonun hemen ardımdan merakla dinlenmesi,ve arkamdan geri dön bakalım adın neydi senin? Atilla taş efendim.Gerisini biliyorsunuz..

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  2. Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben BurdanAtlarım yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında yayında olacak. Bu ilginç yarışmada tamamı ünlü yarışmacılar, 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak, jüriden puan almaya çalışacaklar. Yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan...
  3. Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması yakında Show Tv ekranlarında olacak. Ünlülerin kuleden havuza hayatlarının atlayışını yapacakları, yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği "Ben Burdan Atlarım" yarışmacılarından Neslihan Önder'i tanıyalım... Neslihan Önder, Ocak 2011′de dört yıllık eşi...
  4. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...
  5. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara merhaba diyecek yarışmalardan birisi de Ben Burdan Atlarım. Tamamı ünlü olan yarışmacıların kuleden havuza atlama konusunda yarışacakları programda 18 ünlü yer alacak. İşte bu ünlülerden Atilla Taş resimleri ile sizlerleyiz...

Sayfayı Paylaş