Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir?
Bu konu; Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor.
Ünlü yarışmacılardan oyuncu Tolga Karel'in eşi olan Günay Musayeva kimdir, hep birlikte tanıyalım..

gunay_musayeva-f2.jpg

Günay Musayeva ünlü bir azeri mankendir. Günay Musayeva Azerili bir manekn olup 27 yaşındadır. Kendisi 183 boylarında güzelliği ile insanları büyüleyen bir bayandır. Sizlerinde bildiği üzere Günay Musayeva artık bizim gelinimiz oldu. Geçtiğimiz günlerde tolga karel ile izmitte evlenen Günay Musayeva’ya ve tolga beye mutluluklarının daim olmasını dileriz. Tolga bey kendisine gerçekten çok güzel bir eş seçmiş. Evliliklerininde yüzlerindeki güzellik kadar hoş olmasını temenni ederiz. Tolga bey evlenmek için neden izmiti seçti diyecek olursanız; tolga beyin osmanlı imparatorluğu adlı dizide oynuyor olması dolayısı ile ve çekimlerin izmitte yapılmasından dolayı çift evlenme yeri olarak izmiti seçti. Bu arada Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of the World yarışmasına katılan Günay hanım Tolga bey ile bu yarışmada tanışmışlar.

Geri