gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben BUrdan Atlarım Nur Gümüşdoğrayan Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Nur Gümüşdoğrayan Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan ünlülerin yarışacağı Ben Burdan Atlarım çok yakında Show Tv ekranlarında olacak. Yarışmacılardan biri olan Nur Gümüşdoğrayan'ı bu sayfamızdan tanıyoruz..

Bir dönem oyuncu Murat Han ile olan ilşkisiyle gündem de olan Nur Gümüşdoğrayan 2004 Türkiye güzelidir.

Ben BUrdan Atlarım Nur Gümüşdoğrayan Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  2. Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Günay Musayeva Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Ünlü yarışmacılardan oyuncu Tolga Karel'in eşi olan Günay Musayeva kimdir, hep birlikte tanıyalım.. Günay Musayeva ünlü bir azeri...
  3. Ben Burdan Atlarım Serkan Tanırgan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Serkan Tanırgan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Serkan Tanırgan Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Yarışmacılardan Serkan Tanırgan'ı bu sayfamızdan tanıyoruz... 1988 Almanya Landshut doğumlu Serkan Tanırgan, eğitimini Bursa’da...
  4. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Ünlü yarışmacılardan şarkıcı Atilla Taşş'ı tanıyalım.. 04.02.1975 yılında Adana'ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.İlk ve ortaokulu...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...

Sayfayı Paylaş