gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Burdan Atlarım Tony Hill Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Tony Hill Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri de Tony Hill. Tony Hill'i ünlülerin fitness eğitmeni olarak tanıyoruz. İşte Hill ile ilgili bilgiler...

Karen Hill ile evli olan ABD’li Tony Hill, bir çok ünlünün egzersiz ve spor eğitmenliği yapmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ’un Kuzey Güney dizisi için gerekli formuna gelmesine büyük katkıları olmuştur. Ece Vahapoğlu ile Sağlıklı yaşam üzerine bir kitap ve DVD çıkarmışlardır.

Ben Burdan Atlarım Tony Hill Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  2. Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışmasının ünlü isimlerinden biri futbol sahalarından ünlü bir futbolcu. Uzun bir dönem Galatasaray daha sonra Fenerbahçe forması giyen Semih Yuvakuran Ben Burdan Atlarım yarışmasında ter dökecek. İşte eski futbolcuyla ilgili bilgiler... Semih Yuvakuran eski Türk...
  3. Ben Burdan Atlarım Timur Kunt Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Timur Kunt Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Timur Kunt Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma daha ekranlarımıza merhaba demeye hazırlanıyor. Bir süredir tanıtım fragmanları dönen yeni yarışma "Ben Burdan Atlarım" yakında show tvde başlıyor. Yarışmacılardan biri olan Timur Kunt kimmiş, tanıyalım... Timur Kunt, Şahan Gökbakar’ın yönettiği Celal ile Ceren...
  4. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Ünlü yarışmacılardan şarkıcı Atilla Taşş'ı tanıyalım.. 04.02.1975 yılında Adana'ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.İlk ve ortaokulu...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...

Sayfayı Paylaş