gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben BurdanAtlarım yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında yayında olacak. Bu ilginç yarışmada tamamı ünlü yarışmacılar, 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak, jüriden puan almaya çalışacaklar. Yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan ünlüler yer ve havuz idmanlarıyla "Ben Burdan Atlarım"a hazırlanıyorlar. Bu yarışmacılardan biri de Tuğba Özay..

1978 yılında Trabzon’da doğmuştur. Fenerbahçe Voleybol Takımı’nda 5 yıl oynamıştır. 1995 yılında Miss Model Of Turkey seçilmiştir.

Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  2. Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Gökhan Taşkın Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben BurdanAtlarım yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında yayında olacak. Bu ilginç yarışmada tamamı ünlü yarışmacılar, 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak, jüriden puan almaya çalışacaklar. Yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan...
  3. Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Neslihan Önder Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması yakında Show Tv ekranlarında olacak. Ünlülerin kuleden havuza hayatlarının atlayışını yapacakları, yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği "Ben Burdan Atlarım" yarışmacılarından Neslihan Önder'i tanıyalım... Neslihan Önder, Ocak 2011′de dört yıllık eşi...
  4. Ben Burdan Atlarım Semiha Yankı Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Semiha Yankı Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Semiha Yankı Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yepyeni ve ilginç bir yarışma izlemeye hazır olun. Show Tvnin yeni yarışması Ben Burdan Atlarım çok yakında başlıyor. Yurt dışında izlenme rekorları kıran, ünlülerin kuleden havuza atladığı "Ben Burdan Atlarım" yarışmacılar 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak,...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...

Sayfayı Paylaş