gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ben burdayım diyorlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ben burdayım diyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burda soruları ben sorarım

burda soruları ben sorarım

-Naber +Burda soruları ben sorarım - -Anne yemekte ne var +Burda soruları ben sorarım -Yine bişey yapmadın di mi + -Burda soruları ben sorarım +İyi de bişey sormadım ki -Olsun söylim dedim + -Burda soruları ben sorarım Ankara'da Necip Dayım , İzmirde Tarık Amcam -Burda soruları ben sorarım +Ama hocam bilemediğimiz sorula-- -Sus lan velet -Burda soruları ben sorarım...
  2. ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. benım hobılerımde burda

benım hobılerımde burda

kulazet takımı cok guzel kulazet takımları kolay gelsın melekler ck.us/img396/az1vt9.jpg/1/w307.png
  4. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p

Sayfayı Paylaş