gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben cansu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

beko markasının hangi ülkeye ait olduğunu bulmak istiyorum fakat bulamıyorum lütfenn yardmcıı olunn..

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    vehbi koçun canım ben öyle biliyorum arçelikte vehbi koçun canım

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben bir koç çalışanıyım. Beko, arçelik, koçtaş, ford, otosan, yapıkredi.. gibi birçok şirketin sahibi Juju arkadasımızın dedıgı gıbı Vehbi Koç dur. Şu an yönetim kurulunda ise Ali Koç , Mustafa Koç bulunuyor. Detaylı bilgi için bana msj atman yada sorman yeterlidir.

ben cansu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Cansuyum

Nalan - Cansuyum

İçler acısı, halime bak, içlar acısı Cansuyum ne büyük konuştum Çaresizim aç susuz kaldı yüreğim Cansuyum, seni sevmekti suçum Dönüşü yok yok bunun geri İhanet er geç ödenmeli Sen de yaz bunu yaz da gör bedelini Çare bulunmaz Derdime imdat Yetişin a dostlar yetti bu inat
  2. Cansu dere resimleri

Cansu dere resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Cansu Dere

Cansu Dere

cansu dere biyografi cansu dere sila
  4. Cansu Dere'nin prenses elbisesi

Cansu Dere'nin prenses elbisesi

cansu derenin giydiği gelinlik cansu dere kıyafetleri dere gelinlik cansu dere,ünlülerin kıyafetleri,ünlülerin kıyafetleri 2011,ünlülerin kıyafet modelleri,elbise Cansu Dere'nin Yeşilcam ödülleri gecesinde sunuculuk yaparken giydiği bu beyaz elbiseyi nasıl buldunuz?? Ben açıkçası çok asil ve şık buldum.. Belki çok öyle değişik model ve renkte bir elbise değil ama sadeliğiyle iddalı bu...
  5. Cansu Demirci kimdir

Cansu Demirci kimdir

cansu cansu demirci demirci kaç yaşında sihirli annem oyuncularının yaşları 2011 cansu demirci kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, selana, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, nereli Biz onu "Selana" adlı dizide Lela olarak tanıdık, küçük yaşına rağmen ustalar gibi oyunculuk sergileyen Cansu Demirci, geleceğin başarılı bir dizi...

Sayfayı Paylaş