gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben cekiliyorum hayat.ziyadeolsun sana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... [​IMG]

Kaçıncı yanılışım bu !
    Bir tekneye atlayıp da denizin , o en erişilmezin ortasında kaçıncı yalnız bırakılışım !
    Gücüm yok
    Taakatim yok alıp da elime kürekleri çekecek
    Çekip de kürekleri geri dönecek !

Böyle biçare , böyle yalnız , böyle ıssız .....
    Kaldım daha önce de evet ve ama bu hani tamda tamam derken bir kere daha işte !
    Heveslerim , umutlarım , tüm mutluluklarım alındı yine ellerimden
    Çalan kim !
    Kapıp kaçan kim
    Koşsanıza peşinden , yakalasanıza !

Kaybettim ruhumu , hükümsüzdür yazdım yüreğime kalın puntolarla , görüdünüz mü..

Düşününce şimdi nasıl da zor geliyor , hayat boyu süreceğini bildiğim o mahkeme kapısından girmek içeri
    Hakkımı aramaya kalkmak hiç bitmeyecek bir kitabın ön sözü olarak kalmak olacak , biliyorum !
    Önsöz okunacak , sırası geçecek ama kitap hiç bitmeyecek !

Biliyorum
    Yaşadım çünkü !
    O giriş paragrafındaki en afilli cümle oldum daha öncede
    Anlayarak okumak , okuduğunu anlamak öğretildi bana , girdiğim bütün türkçe derslerinde

Ahhh çocukluğum
    Ahhh kanayan dizlerim
    Fasülyedenmiş verdiğin acı , yüreğim kanıyor artık ,
    Bilir misiniz acısını

Hepiniz mi kaçırdınız dersleri söyleyin !
    Hep birlikte mi kaçtınız okuldan anlatın !
    Nerdeydi aklım

Kocaman bir sınıfın içinde , kahverengi bir sıranın üstünde , dev gibi bir yalnızlıkla oturuyorken kimdi gözlerimi kapatan , görmeyeyim diye daha en başından en sonunu !
    Toplayıp da gücümü atabilseydim üstümdeki o karabasanı , görebilirdim şimdiki bu eşsiz yalnızlık senfonisinin ilk parçalarının yapa boza nasıl bitirmeye başlandığını taa o zamanlar

Uzun cümlelerden sıkıldım !

İçerimdeki sızıyı kalabalık kelimeler eylemleriyle çoğaltmaktan yoruldum !

İçinden çıkamadığım bu kuyudan , çıkmak için güç aldığım her elin terkinden usandım !

Demiş ya kim dediyse işte ;
    -Herkes Hakettiğini Yaşar-

Ağzımın payını aldım
    Hakkımı da
    Mavi ütopyalarım iç ceplerimde ....

Ben çekiliyorum..

Hayat..

Ziyade olsun sana !!!!!! alıntı.

[Benim için Mutlu olmak hayal kurmak.

ben cekiliyorum hayat.ziyadeolsun sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben sana ilahisi

ben sana ilahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...
  2. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  3. Ben Sana Yanarken....!

Ben Sana Yanarken....!

Ben Sana Yanarken Gözlerine bakarken umurumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana Sen bir adım attığında göreceksin Elinde balonlarla bekleyen o adam benim Aldığım en derin nefessin sen Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni 'ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede üşüyorsun'

Sayfayı Paylaş