gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben çok aşığım sana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana

Ama Ben Çoook
    Aşığım Sana

Ama Ben Çoook
    Aşığım Sana

Ama Ben Çoook
    Aşığım Sana

Ama Ben Çoook
    Aşığım Sana

Ama Ben Çoook
    Aşığım Sana

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben çok aşığım sana
    senın gıbı cicili bicili bir sayfa olmuş çokda hoş olmuş

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben çok aşığım sana

Teşekkür ederim annem :)

Bu konuda içimi sanki sayfaya açmışım..Aşığım aşık :)

Ben çok aşığım sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Seni görünce tutulur dilim Sensin hayallerim sensin emelim Gülme sözlerime gülme halime Sonra kederimden ölebilirim Asik oldum ben sana Gözlerime baksana Halimden anlasana Ver elini elime Kilit vurma gönlüme Muhtacim ben sevgine Hayat kisa güzelim Kiymetini bilelim Derde gülüp geçelim Kaçma köse bucak kaçma gel benle Yoksa süphen mi var benim sevgimden Üzme yeter beni üzme...
  2. Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

BEN SANA AŞIK OLDUMAm Dm Gönlümde bir kara sevda yine Dm Am Ömrümde ilk defa sonuncu değil F E Ben seni böyle sevip ararken E Ömrümden ömrüne E Bir sitem mi var yolsa bilmediğim E Başka birşey mi Am Dm Ben sana aşık oldum birtanem Dm Am Ben seni öyle sevdim birtanem F...
  3. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...
  4. sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

aşk öyküleri sana aşık oldum bir günü daha söndürdüm kültablasında... paslı bir makas gibi yalnızlığım...bu karanlık boşluğu kesmiyorsun işte.. uzadıkça uzuyor geceler...ve zaman sinsi sinsi ilerlemekte... Gelip yüreğimin perdelerini aralasan...bu soğuk havayı söküp atsan... çıkarsan şu sırtıma saplanan bıçağı... pansumana değil sana ihtiyacım var! hangi köşeye saklansam gölgen vuruyor...
  5. Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben şarkı sözü Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri Başarılı müzik grubu yüksek Sadakat'in hit şarkılarından biri oaln Sana Aşık Yanlız Ben sözlerini bu sayfamızda ilgili arkadaşalra sunuyoruz Melek'ler. Buyrun Yüksek Sadakat Sana Aşık Yanlız Ben şarkısı sözleri Melek'lerim. Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben şarkısının sözleri: Ne olursun bunu...

Sayfayı Paylaş