gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Timsahmı köpekmi siz karar verin

Timsahmı köpekmi siz karar verin

Paleontolojistler, fosilin 80-85 milyon yıl önceki döneme ait olduğunu, uzunluğunun 1.5-1.7 metre, ağırlığının 40 kilo olduğunu belirtti. Uzmanlar, Palo Alto Bölgesi’nde bulunan fosilin günümüzde yaşayan timsahlarla ataları arasındaki kaybolan bağlantıyı vereceğini düşünüyor. Uzman Felipe de Vasconcellos, ilk timsahların Güney Amerika ile Afrika’nın tek kıta halindeki dönemde yaşadığını...
  2. Sevgi? Onu davet etmeye karar verdik. Lütfen buyursun..."harika yaaa..

Sevgi? Onu davet etmeye karar verdik. Lütfen buyursun..."harika yaaa..

Alışverişe gitmek üzere evden çıkan bir kadın, kapısının karşısındaki kaldırımda oturan bembeyaz sakallı üç yaşlıyı görünce önce duraksadı, sonra onları, tüm içtenliğiyle evine davet etti; "Burada böyle oturduğunuza göre, üçünüz de kesinlikle acıkmış olmalısınız" dedi. "Lütfen içeri gelin, size yiyecek birşeyler hazırlayayım." Üç yaşlıdan biri, kadına, eşinin evde olup...
  3. bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

vakko çanta modelleri,vakko yeni sezon çantalar,vakko çantalar,vakko çanta modelleri ve fiyatları,vakko çanta 2011
  4. kokoşlar burayaaa çok hoş bilezikler var burada ben çok beğendim sizde bakın :)

kokoşlar burayaaa çok hoş bilezikler var burada ben çok beğendim sizde bakın :)

2011 bilezik modası,kelepçe modelleri,2011 bilezikleri,bilezik çeşitleri,bilezik fiyatları,bilezik modelleri 2011
  5. kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplık modelleri Tasarım kitaplıklar Eğer kitaplık ihtiyacınız varsa ve değişiklik hoşunuza gidiyorsa bu sade görünen kitaplık modeli size göre olabilir meleklerim. Çünkü bu dekoratif kitaplık modelinin her bir rafı çekiliyor ve siz istediğiniz görünümde bir kitaplığa sahip oluyorsunuz. Kitap kurtları bu modeli çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş