Ben çok yanlızım...

M

Misafir

Forum Okuru
Ben çok yanlızım...
''Yanlızlık yollarıma pusu kurmuş beklemekte''

Yalnızlık mı bizi bekliyor, yoksa biz mi yanlızlığa gidiyoruz, yollarımızın hepsi yanlızlığa mı çıkıyor? Her yolun başı ayrı, farklı peki neden her yolun sonu aynı, son durak yanlızlık?

''Yanlızlık benim eski sevgilim, yanlız benim en vefalı yarim. Ben onu kimler için terk ettim, o beni bırakmıyor''

Yanlızlığımızı terk etmemiz mümkün mü? Birileri, birinin yanlızlığını alabilir mi, yoksa yanlızlığı erteler mi? Her ilişkinin, her çiftin, hatta içinde bulunduğunuz o büyük kalabalığın bütün insanlarının sonu yanlızlık değil mi?

Ben yanlızım... Çok yanlızım... Bir ben, bir kendim, birde yanlızlığım...Uçsuz, bucaksız sonusuz karanlık, bir avuç gerçek mutluluk... Şimdi ben, gerçek mutluluğumla mı yetineyim, yoksa bir avuç olmasına mı yanayım...

Her insan kendi içinde zaten yanlız değil midir?

Hayat; 3 şıktan ibaretttir.

1: Kimini güldürür.

2:Kimini ağlatır.

3:Kimini ise hayallerde yaşatır.

Hayatın 3 şıkkını açıklamak gerekirse şayet; boşverin gitsin...

Hayat geldiği gibi geçiyor, gidiyor... Beyhude geçen her yılın arkasından iki damla göz yaşı ile el sallıyoruz...

Kişi bazen ne kadar çırpınsada, her mücadelenin sonunda yenilip aldırmadan ayağa kalksada, hayatı istemesede paşa paşa yaşıyor, belkide hayata ''dur'' demeye cesaret edemiyor.

Sıkıldım... Yanlızlığım, gidelim...

Meleklermekani.com - RüYaM...

Kişi bazen ne kadar çırpınsada, her mücadelenin sonunda yenilip aldırmadan ayağa kalksada, hayatı istemesede paşa paşa yaşıyor, belkide hayata ''dur'' demeye cesaret edemiyor.cok dogru bi söz tşklerr

Geri