gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben çok yanlızım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

''Yanlızlık yollarıma pusu kurmuş beklemekte'' Yalnızlık mı bizi bekliyor, yoksa biz mi yanlızlığa gidiyoruz, yollarımızın hepsi yanlızlığa mı çıkıyor? Her yolun başı ayrı, farklı peki neden her yolun sonu aynı, son durak yanlızlık?

''Yanlızlık benim eski sevgilim, yanlız benim en vefalı yarim. Ben onu kimler için terk ettim, o beni bırakmıyor''

Yanlızlığımızı terk etmemiz mümkün mü? Birileri, birinin yanlızlığını alabilir mi, yoksa yanlızlığı erteler mi? Her ilişkinin, her çiftin, hatta içinde bulunduğunuz o büyük kalabalığın bütün insanlarının sonu yanlızlık değil mi?

Ben yanlızım... Çok yanlızım... Bir ben, bir kendim, birde yanlızlığım...Uçsuz, bucaksız sonusuz karanlık, bir avuç gerçek mutluluk... Şimdi ben, gerçek mutluluğumla mı yetineyim, yoksa bir avuç olmasına mı yanayım...

Her insan kendi içinde zaten yanlız değil midir?

Hayat; 3 şıktan ibaretttir.

1: Kimini güldürür.

2:Kimini ağlatır.

3:Kimini ise hayallerde yaşatır.

Hayatın 3 şıkkını açıklamak gerekirse şayet; boşverin gitsin...

Hayat geldiği gibi geçiyor, gidiyor... Beyhude geçen her yılın arkasından iki damla göz yaşı ile el sallıyoruz...

Kişi bazen ne kadar çırpınsada, her mücadelenin sonunda yenilip aldırmadan ayağa kalksada, hayatı istemesede paşa paşa yaşıyor, belkide hayata ''dur'' demeye cesaret edemiyor.

Sıkıldım... Yanlızlığım, gidelim...

Meleklermekani.com - *****...

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Sıkıldım... Yanlızlığım, gidelim...
    çok güzel adminim ellerine sağlık

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel canım

emeğine sağlık adminim

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Kişi bazen ne kadar çırpınsada, her mücadelenin sonunda yenilip aldırmadan ayağa kalksada, hayatı istemesede paşa paşa yaşıyor, belkide hayata ''dur'' demeye cesaret edemiyor.cok dogru bi söz tşklerr

Ben çok yanlızım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Hayatta bu ilk aşkım kaderle ilk oyunum Kırılmış bir dal gibi büküldü kaldı boynum Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Dünyada sanki bir ben birde bitmeyen çilem Gözyaşı seli basmış hala dolmuyor neden Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Bu perişan halimden yalnız bulutlar anlar Bulutlar yapayalnız...
  2. depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

depresyondayım unutuldum depresyondayım nickleri unutuldun nickleri unutuldum unutulduk kendimi çok yanlız hissediyorum ailemden uzaktayım onları çok özlüyorum oğlum hasta ve ben çok yoruldum kimsem yok benide şimartın yaaaa:cry:
  3. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  4. Yanlızken ben

Yanlızken ben

Özneler yüklemlerle uyumsuz… Kim ne anlar söylenilenlerden? Yaşamaya dair kim ne söyler? Yorulmadan tükenmeden koşuyorum her atılan adımla geleceğe. Ve geçmişim beynimi buğulaştırırken Soruyorum sorgusuz şafağa: - Aydınlattın mı aydınlığı? - Karanlık bir damla mıydım ufkunda? “ Sevdin mi ? “ diyorum kendi kendime. “ Yaşadın mı? Yaşattın mı? “ Susuyorum… O an’ı...
  5. yanlızım

yanlızım

Yanlız kaldım..ilgiye ihtıyacım var..ağlamak üzereyım..moralim çok bozuk...:shootout:

Sayfayı Paylaş