gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ben çookk güldümmmm

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ben çookk güldümmmm

Ya hepsine çok güldüm yaaa... :hhh: :hhh: Ellerine emeğine sağlık valla. Süperdi :zuha:

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yaa ben bunaa çokk güldümm yaaa :D

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

gerçektende çok güzeller çok güldüm eline sağlık ms cim

ben çookk güldümmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatta alınacak çookk ders var....

hayatta alınacak çookk ders var....

Bir kadının ellerinde ağlıyor sonbahar. Ağırladığı bereket kokusunu yayıyor topraklar ve kıvrık rimelsiz kirpiklerin ucundan damıtıyor rahmetin ulvi saadetini. Kadın ellerinden sıkı sıkı tuttuğu oğlunun gözlerinden bakıyor hayata. Havanın soğumuş olması birden uyandırıyor onu dalıp gittiği hayal aleminden. Geçen kış ördüğü hırkayı giydiriyor oğluna, kazağının üzerinden telaşla. Baloncuyu...
  2. Mutluyummm çookk

Mutluyummm çookk

Buğün ne oldu biliyormusunuz?:26: onca yaşananlara ragmen acıya ragmen benim yaptıklarıma ragmen sevdiğim adam bana yüzük almış çook mutluyum şuan aglıyorum ama bu gözyaşalrım hem mutluluktan hemde utanctan ona yaptıgım o pişmanlıktan sonra acıkçası beni bırakcagını düşünüyordum... o affetti de beni ben kendimi nasıl affedeceğim onu bilmiyorum işte... gece yatarken başımı yastıga koyarken ona...
  3. Çookk Özlüyorum seni.....(gökhan tepe)

Çookk Özlüyorum seni.....(gökhan tepe)

Özlemek güzel şey sonunda kavuşmak varsa............Gökhan tepe şarkısı.:cry::uhu:

Sayfayı Paylaş