gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar Yıldız Tilbeden sezen aksuya bir şarkı yazılmış, Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri lazım. Hani biliyorsunuz bu rahmetlik Uzay Heparı ile ilgili durumu hani televizyonlarda çıkmıştı ve ben bu şarkıyı merak ediyorum. Teşekkürler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız şarkı sözüne BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Affedecek kadar sevdim yalan mı El adamı delikanlı aşkın cezam mı Ummadığım anda kop gel günahlarından Aşk laftan anlamaz ki dayan yüreğim dayan Vaktim yok unutmaya asla vazgeçemem Sevemedim ayrılığı seni sevdim gönülden Azılı bela arzular arsız gece ay şahit Çabuk olalım aşkım allan pullan sensiz olamam Sana yok yok Aşkın içinde aşk var ayrılmayalım Yolumun içinde ben bir şarkıyım zaten...
  2. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  3. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  4. Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe

Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe

ben dünkü çocuğum şarkı sözü yıldız tilbe şarkı sözleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yıldız tilbe ben uzay heparı ile birlikte oldum demesi sezen aksuyu çok kırmıştı biliyorsunuz sezen aksu yıldız tilbe dargınlığı gündemde şu aralar yıldız tilbede sezen aksunun gönlünü almak adına bir şarkı yazmışş Ben Dünkü Çocuğum Ben daha dünkü çocuğum Aldanırım aşka...
  5. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş