gebe
  1. masum8585

masum8585 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben de artık sizinleyim:))

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında masum8585 tarafından paylaşıldı.

Meraba kızlar:eller: Yeni bugün üye oldum.Nickim:MASUM yaşadığım şehir:ANKARA:eller:

2. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım :)

3. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalarrr! Bende daha yeni üye oldum yeni arkadaşlıklar kurmak, herkese yardımcı olmak ve yardım almak isterimm :) 19 yaşında üniversite 2.sınıf öğrencisiyim ve Ankara da yaşıyorumm :):tik:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, aramıza hoş geldiniz. Keyifli ve bol paylaşımlı forumlar dileriz.
    Meleklermekani.com

Ben de artık sizinleyim:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. Artık Ne SeN Ne De BEn...

Artık Ne SeN Ne De BEn...

Sen gittikten sonra hatıralarına sığınıyorum…. Kulaklarımda hala sesin, bitmesini istemediğim şarkı gibi uğulduyor . Diğer taraftan gözlerimin içine bakışın dolanıyor beynimin bir taraflarında. Ne düşünsem, nereye baksam hep “sen” … Son gülüşün, son bakışın, son sarılışın ve son …………. O gün anlamalıydım aslında içime oturan sebepsiz özlemden .. ilk defa sana bakarken içim acımıştı....
  3. Benımdır deme

Benımdır deme

hayatta hiç bir şey için benimdir deme!!! Yaşadığı şehirden, bulunduğu ortamdan kısacası yaşantısından sıkılan bir adam, cebindeki az miktar para ile yanına hiçbir şey almadan bulunduğu kenti terk edip daha önce hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş. Oraya henüz alışmaya çalışırken birden bir ses duymuş. Bir çığırtkan, avazı çıktığı kadar meydanda bağırıyormuş: - Tiyatro! Gelin!...
  4. ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

duygularımız ve hayallerimiz hayallerimizle ilgili şiir duygu ve hayallerle ilgili şiir hayallerle şiirler hayallerimizle kompozisyon s€ni göRdüm Rüyamda.mavi battaniyeye sarıLı biR bebek vaRdı kucağımda... ann€si b€n, babası s€nmi$sin anLadığım kadaRıyLa.... uyanıR uyanmaz anLattım Rüyamı heRkese... biLiRsin beLki; anLatıLan rüyaLar dön€Rmi$ teRsine.. seni Rüyamda göRdüğüm gecenin...
  5. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p

Sayfayı Paylaş