gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ben de ben de

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum...

Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını...

Bunlar çok yakın olmayanlar...

Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini, keyfinin iyi olmasını, herşeyin iyi geçmiş olmasını istiyorum... Birlikte oturup keyifle tv izlemeyi... Yarınki programımıza da mutlu bir şekilde katılmayı... vs vs...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ben de ben de
    umarım hayatta her istediğiniz olur bazen uzak sandığımız hayaller bile göz açıp kapanıncaya kadar geçer gelir zaman bir bakmışsınki başka hayallere yelken açmıştır insan işte o hayallerinin gözaçıp kapanıncaya kadar geçip gerçeklişmesini diliyorum;)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim Ecelin... Aynı güzel dilekleri ben de senin için diliyorum....

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

umarım her istediğin olur arkadaşım:)
    paylaşımın için tşkler

Ben de ben de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benımdır deme

Benımdır deme

hayatta hiç bir şey için benimdir deme!!! Yaşadığı şehirden, bulunduğu ortamdan kısacası yaşantısından sıkılan bir adam, cebindeki az miktar para ile yanına hiçbir şey almadan bulunduğu kenti terk edip daha önce hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş. Oraya henüz alışmaya çalışırken birden bir ses duymuş. Bir çığırtkan, avazı çıktığı kadar meydanda bağırıyormuş: - Tiyatro! Gelin!...
  2. Deniz ben merhaba..

Deniz ben merhaba..

:u020: umarım iyi anlaşırız =)
  3. ben de geldim

ben de geldim

ben de eskişehirden ewliyim eşimle birlikte hoşumuza gittiği için üye olduk.güzel zaman geçiririz inşallah
  4. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p

Sayfayı Paylaş