gebe
  1. tubitt

tubitt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

ben de hayal kurabilirimkii

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında tubitt tarafından paylaşıldı.

Öyle çok büyük hayaller peşinde değilim aslında,ya da ben öyle sanıyorum kim bilir :) Hayatımızda keşke demememiz için zamanı geriye döndüren bi makine olsaydı ne iyi olurdu :) Ya da tüm insanlar doğdukları andaki kadar saf kalmayı başarabilselerdi...
    Kötülüğün omadığı bi dünyada yaşamayı çok isterdim...
    Ama benimkiler sadece hayal :)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım bu dönemde bu isteklerinin gerceklesmesiii cok zor.. Örnek vermek gerekirsede eskiden bebekler heemen gozlerini acmaz ve 20gün goremezler derlerdii.. oysa suan dogar dıgmazz gozlerr fıldır fıldırrr maşalahh.... :D

3. tubitt

tubitt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Nerde o eski bebişiler :D :D

ben de hayal kurabilirimkii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. buda benım imkansız hayalim

buda benım imkansız hayalim

aman aman burda hayal kurmak serbesmışş bende kurayım bakalım rahat bir yaşam kosturmasıızz çocuklarımla doyadoya vakıt gecırmek uyumak dınlenmek ayyy vallaa bunların hayal edıyorumm huzuruuuuuu istiyorumm :Dancing_furious:
  3. Benımdır deme

Benımdır deme

hayatta hiç bir şey için benimdir deme!!! Yaşadığı şehirden, bulunduğu ortamdan kısacası yaşantısından sıkılan bir adam, cebindeki az miktar para ile yanına hiçbir şey almadan bulunduğu kenti terk edip daha önce hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş. Oraya henüz alışmaya çalışırken birden bir ses duymuş. Bir çığırtkan, avazı çıktığı kadar meydanda bağırıyormuş: - Tiyatro! Gelin!...

Sayfayı Paylaş