gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben de Mod Olmalıyım

Konu, 'Mod Başvuru Odası' kısmında iremeyra tarafından paylaşıldı.

Daha önce fancluplarda tecrübem olmuştu baya bir bilgiliyim lütfen mod veya admin olabilir miyim

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili iremeyra diğer başlık altından yaptığınız başvuraya Sadmin cevap vermiş aynı cevabı bende tekrarlıyorum..
    Daha çok yenisiniz kaliteli konular açmanız gerek sonrasında ise yetki kolay ve açılan konulara mutlaka yorum yapmalı kopyala yapıştır yapmamalısınız.

Kolay gelsin.

Ben de Mod Olmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. Benımdır deme

Benımdır deme

hayatta hiç bir şey için benimdir deme!!! Yaşadığı şehirden, bulunduğu ortamdan kısacası yaşantısından sıkılan bir adam, cebindeki az miktar para ile yanına hiçbir şey almadan bulunduğu kenti terk edip daha önce hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş. Oraya henüz alışmaya çalışırken birden bir ses duymuş. Bir çığırtkan, avazı çıktığı kadar meydanda bağırıyormuş: - Tiyatro! Gelin!...
  3. gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim...
  4. Ben senin olmalıydım...

Ben senin olmalıydım...

Böyle bitmemeliydi aşkımız Ben senin olmalıydım Sende kaybolmalıydım... Ben senin olmalıydım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş