gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben de Özledim Dizisi Bitiyor mu?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben de özledim dizisi, ben de özledim dizisi final, ben de özledim
    Sevgili melekler, önceleri TRT1'de Leyla İle Mecnun adlı diziyle ekranlara gelen kadro tarafından yayından kaldırıldıktan sonra Star Tv'de ekranlara taşınan Ben de Özledim dizisi de bitiyor. Umduğunu bulamayan dizi 13.bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Eflatun Film dizinin ekranlara veda edeceğini twitter hesabından duyurdu.

ben de özledim.jpg

Ben de Özledim Dizisi Bitiyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar bitiyor kücük sirlar bitiyor küçük sırlar neden mu kucuk sirlar mu Herkesçe sevilen ve gençlerin dizisi olarak yayına başlayan küçük sırlar dizisi sona eriyor.. Küçük Sırlar Dizisi ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağı bildirildi.. Star TV’ye transfer olan sevilen gençlik dizisi küçük sırlar ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağını duyurdu.. Dizinin Oyuncuları final...
  2. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi de Bitiyor !

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi de Bitiyor !

Bu konu; osmanlı kıyam dizisi bitiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarı her sezon pek çok dizinin mazi olmasın asebep oluyor. Büyük umutlarla yaz sezonu başlayan pek çok dizi reyting kurbanı olmuş ve kışa giremeden birer ikişer ekranlara veda etmişlerdi. Başarısına kesin gözüyle bakılan pek çok dizi de birer ikişer yayından kaldırıldı. Bu akşam da...
  3. krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

Krem dizisini severek izliyorum am galiba reytingleri iyi değilmiş ve bitecekmiş. Bilen varmı bu haber doğru mu?
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir yarışması, ben bilemm eşim bilir bitiyor mu Sevgili melekler, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sona ereceği iddia edildi. Başladığı ilk günlerde reytingleri zorlayan yarışma son zamanlarda aldığı düşük reytingler sebebiyle yayın gününü değiştirmişti. Pazar-Pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan dizinin Kanal D'nin yeni sezon dizilerinin...
  5. Vicdan Dizisi Bitiyor mu?

Vicdan Dizisi Bitiyor mu?

vicdan dizisi, kanal d vicdan dizisi, vicdan dizisi final Sevgili melekler, Kanal D'nin istenen reytingi yakalayamayan dizisi Vicdan'ın erken final yapacağı bildirildi. Bu durum üzerine dizinin fanatikleri tarafından sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu. Büyüyen tepkiler twitterda yürütülen kampanyalarla dizinin devam etmesi için dile getiriliyor. İşte detaylar.. Twitter’da...

Sayfayı Paylaş