gebe
  1. ezgi_m

ezgi_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben de varımm(:

Konu, 'Deneme Odası' kısmında ezgi_m tarafından paylaşıldı.

Ee bensiz olmaz diye düşündüm. Aranıza katıldımmm:)

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

ii yaptin hosgeldin aramiza..umarim ii vakit gecirirsin ki ben bundan eminim..keyifli forumlar diliyorum...

Ben de varımm(: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. Benımdır deme

Benımdır deme

hayatta hiç bir şey için benimdir deme!!! Yaşadığı şehirden, bulunduğu ortamdan kısacası yaşantısından sıkılan bir adam, cebindeki az miktar para ile yanına hiçbir şey almadan bulunduğu kenti terk edip daha önce hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş. Oraya henüz alışmaya çalışırken birden bir ses duymuş. Bir çığırtkan, avazı çıktığı kadar meydanda bağırıyormuş: - Tiyatro! Gelin!...
  3. Ben de İzmirliyim kızlar

Ben de İzmirliyim kızlar

Sezen Aksu'nun söylediği gibi , İzmirin kızları,bir elinde de cımbızları dişidir,anadır,efedir gidinin tatlı huysuzları...:)
  4. ben de seviyorum yaa

ben de seviyorum yaa

bir değiliz ama sen + ben = biz birlikteliğini oluşturuyoruz gözüm de sevgimi bilmiyorsun sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama yine de ben umudumu kaybetmeden bir gün biz olacağımız senin beni sevdiğini söyleyeceğin günü bekliyorum çünkü ben seni çook ama çook seviyorum...

Sayfayı Paylaş