gebe
  1. _ilkbahar_

_ilkbahar_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben deldim işte buydayımm

Konu, 'Deneme Odası' kısmında _ilkbahar_ tarafından paylaşıldı.

:parti:merhabalar herkese ben geldimm kimse yok muuu?

2. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin:)

ben deldim işte buydayımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben deldim esranın deyişiyle cinligullu:)))

ben deldim esranın deyişiyle cinligullu:)))

merhaba arkadaşlar artık bundan böyle bende arkadaşlarımın yanındayım hepinize sevgi ve sıcacık dostluklar sunuyorum kendinize iyi bakın güzel paylaşımlar:)))
  2. Gökhan Tepe - Ben Delinin Biriyim

Gökhan Tepe - Ben Delinin Biriyim

Ben delinin biriyim Sana gönlümü verdim Ben delinin biriyim Yıllarımı senle yitirdim Ben delinin biriyim Sana ömrümü verdim Ben delinin biriyim Biliyorum kendim istedim Yazık ah ne çok yazık Şarkılarda kaldı hatıralarım Sana elveda demek Bu kadar da zor mu söyle sevdalım Yorgunum çaresizim Belki de ben delinin biriyim Ben delinin biriyim Sana ömrümü verdim Ben delinin biriyim Biliyorum...
  3. Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Ben Zaten Deliyim Sen hangi yangından kaçıp da geldin Her yüzün kapkara her yüzün zifir Sen hangi dillerden kopup da geldim Her sözün vesvese her sözün zehir Sen aşkı dünlerde kalan mı sanıyorsun Her aşkın altında yalan mı arıyorsun Deli misin nesin sen Beni hasta etme Beni zora sokma Beni bana itme Ben zaten deliyim
  4. Ben Deliyim... Anlamayana Az Gelirim, Anlayana çok...

Ben Deliyim... Anlamayana Az Gelirim, Anlayana çok...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş