gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben Deliyim... Anlamayana Az Gelirim, Anlayana çok...

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ben Deliyim... Anlamayana Az Gelirim, Anlayana çok... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Ben Zaten Deliyim Sen hangi yangından kaçıp da geldin Her yüzün kapkara her yüzün zifir Sen hangi dillerden kopup da geldim Her sözün vesvese her sözün zehir Sen aşkı dünlerde kalan mı sanıyorsun Her aşkın altında yalan mı arıyorsun Deli misin nesin sen Beni hasta etme Beni zora sokma Beni bana itme Ben zaten deliyim
  2. Anlayana..

Anlayana..

Ulu bir çınar ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki çınar ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve günesin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse çınar ağacıyla aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş çınara: "Sen kaç ayda bu hale geldin agaç?" "82 yılda" demiş çınar. "82 yılda mı?" diye gülmüş ve...
  3. ben deldim işte buydayımm

ben deldim işte buydayımm

:parti:merhabalar herkese ben geldimm kimse yok muuu?
  4. Anlayana Sirvisinek Saz,Anlamayana Davul Zurna Az anlamı

Anlayana Sirvisinek Saz,Anlamayana Davul Zurna Az anlamı

Anlayana Sirvisinek Saz,Anlamayana Davul Zurna Az anlamı nedir bu deyimi çok duyuyorumda açıklamasını merak ediyorum :)
  5. beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir?

beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir?

Merhaba benim son adet tarihim 23 ekimdi. şuan 4 gün geçti ve 2 gün önce kan testi yaptırdım 14.5 çıktı ve ben de son dönemde hamile kaldım zannettim. Bugün yani 26 kasımda yeniden yaptırdım ve genellikle iki katı artması gerekirken benim hcg değeri 16.7 çıktı. Doktora gösterdim ve muhtemelen düşebilir dedi. Galiba benim çok üzüldüğümü görünce kesin düşer diyemedi bilmiyorum. Şuan kafam allak...

Sayfayı Paylaş