gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben Demiştim:)

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

Yanlış yaptıktan sonra en çok duymak istediğimiz cümle...:zonked: Gördün mü bak söylemiştim...:cry:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ne dedim sana ha ne dediiiim gördün mü ? Dediğim çıktı bak. Sen hala beni dinleme :D:D

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    annemin sözüdür :D:D
    yapma dediğini yaptığımda,sonda hep o sözü söyler ben demiştim yapma diye :D:Dduymak istemediğim tek sözdür çok kötü piskoloji bozuyor :)

siyahinci50 bunu beğendi.
Ben Demiştim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk demişLer

Aşk demişLer

Gözlerim yoluna düşmüş..hiç bir şey göremiyorum senden öte... senden öte sözler duyamıyorum..aldığım nefes seninle sınırlı.. ayağıma pırangalar vurmuş odaların..çıkamıyorum eşiklerinden..bir adım ötene atamıyorum adım..hapsoldum karanlığında,kaçamıyorum.. tutsaklık demişler bunun adına..hayır bu tutsaklık değil! tutsaklık değil benim senden gidemeyişim..! başka birşey.. daha yüce. daha...
  2. Gitmem demiştin

Gitmem demiştin

Acılarıma; hayal kırıklığı eklemeyecektin, söz vermiştin, Sonbaharda yaprakları dökülen bir ağaç gibi kalmayacaktım.Yüreğime taş basıp, içimdeki hüznü yazmayacaktım.. Kara yaşlar dökülüyor şimdi göz bebeklerimden.Hayallar, bulut gibi uçuştu bak, bağrımın en tepesinden, Söyle; mutlu musun, sensin beni dipsiz okyanuslara iten,Ellerim boş, gözlerim buz, silemem seni nefesimden.. Gitmem...
  3. Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş

Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş

Krizi sizin haricinizde bu ülkede asgari ücretle yaşamaya çalışan fakir halkta bilir ama bakalım siz, neleri biliyorsunuz :) KÜRESEL KRİZDEN ETKİLENEN SANATÇILAR ARASINDA OLAN YELİZ, SAHNESİNDE İNDİRİM YAPTI VE 'EKONOMİK KRİZİ EN İYİ BEN BİLİRİM' DİYEREK HERKESİ DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ. Krizde indirim yaptı Sahnelerin beğenilen ismi Yeliz, küresel kriz için önlemlerini aldığını ve...
  4. dönerim demiştin

dönerim demiştin

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda...
  5. Mevlana demiş ki..

Mevlana demiş ki..

mevlananın doğumla ilgili sözleri beklemekle ilgili sözler mevlana mevlana beklemek mevlananın hoşgörü ile hikayeleri mevlanadan hoşgörü hikayeleri Bakın bunu yeni ekledim :) Açlığa sabredersin adı "oruç" olur. Acıya sabredersin adı "metanet" olur. İnsanlara sabredersin adı "hoşgörü" olur. Dileğe sabredersin adı "dua" olur. Duygulara...

Sayfayı Paylaş