gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ben denemedim yaptım çok leziz oldu

Konu, 'Turşular' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim şimdi diyeceksiniz bu kız ne diyor:DHemen anlatayım ben bir hafta önce bir turşu kurdum dayanamadım geçenlerde açtım tadına baktım.Böyle birr turşuu olamazz diyorum...:mery:Mükemmell yapmışımmm afferin :eferin:bana:D Tarifini hemen vereyim sizde yapın.Eminim çoğunuz biliyor ama acemi yeni evli meleklerimiz için faydalı olacaktır:D
    İlk önce istediğiniz kadar biber alıyorsunuz.Aşşağıdaki resimde görülen biberlerden.:D

sonra biberleri bir güzel yıkıyorsunuz.Ve sikrenizi alıyorsunuz.Sirke özellikle(fersan) markalı üzüm sirkesinden alın derim.Mükemmel bir tadı var.Mayhoşuluğuna diyecek söz yok.Sonra sirkeyi büyük bir tencereye koyun ve kaynatın.Kaynayan sirkenin içine biberlerinizi atın.Biberler hafif sarırınca hemen süzgeç aracılığıyla alın ve bir kaba koyun.Biberler bitince biraz soğumasını bekleyin ve sonra koyacağınız şişeyi doldurun biberlerinizi.Sonra kaynattığınız sirkenin soğumasını bekleyin ve içine istediğiniz kadar sarmısak koyun ama çok da koymayın tadı kaçıyor.İçine bir yemek kaşığıda tuz koyun bir güzel karıştırın ve biberlerin üzerine hepsini dökün.Şişenizin kapağını kapatın çalkalayın ve bitti:D:dp8:

Herkese afiyet olsun:Dsorunuz olursa sorun yardımcı olurum..=)

:hede:

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    afiyet olsun canım biberler bütün mü koydun

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Sağol canım evet bütün koydum olduu gibi:)Doğranmıyor zaten:)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kızz güzel oldumu benim annemde yapar ama bunuda ben yapıcam:D

Ben denemedim yaptım çok leziz oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana GeL Diyemem,Ben Kendimden GideLi Çok OLdu ..

Sana GeL Diyemem,Ben Kendimden GideLi Çok OLdu ..

sana gel diyemem gel diyemem sana diyemedim diye Sana gel diyemem Ben kendimden gideli çok oldu, Yüreğime ayazlar vurdu, Şarkılarım öldü benim bugün, Ve ıslak bir cama vurdu çocukluğum. Küf kokan bir gece devriliyor üzerime, İçimdeki kentler darmadağın Dilimde ıslatmaya kalktığım cümleler hayatın akışında, Pişmanlıklar ayak bağım, keşkeler için artık çok geç.. Belki sabahlarım...
  2. En Çok Sorulan Soru, Ben Nasıl Oldum Anne?

En Çok Sorulan Soru, Ben Nasıl Oldum Anne?

anne ben nasıl oldum Çocukların cinsel sorularına eksik ve hatalı yanıt verilmesinin, mutsuz cinsel yaşama yol açabileceği bildirildi. Her konuya merakla eğilen çocukların cinsel konulara da ilgi duyduklarını ancak bunu yetişkinlerin cinsel merakı ile bir tutmamak gerekir. Çocuğun yağmur nasıl oluşur sorusu ile bebekler nereden gelir sorusu arasında hiçbir fark bulunmadığı, İkisine de...
  3. Şık Sunumlu Kestaneli Toplar Çok Leziz

Şık Sunumlu Kestaneli Toplar Çok Leziz

Kestaneli Toplar Tatlısı Resimli Kestaneli Toplar Tarifi Lezzetiyle olduğu kadar şık sunumuyla da tüm misafirlerinizden tam not alacağınız kestaneli toplar tatlısı ile karşınızdayız melekler :) Davet sofranıza renk verecek, şık kürdanlar ya da pasta kağıtları ile servis edebileceğiniz kestaneli toplar tarifi için makalemize geçelim :) Malzemeler: 250 gr. kestane 2 yemek kaşığı pudra...
  4. Ev Yapımı Leziz mi Leziz Köfte Tarifi Buyrun...

Ev Yapımı Leziz mi Leziz Köfte Tarifi Buyrun...

Ev Yapımı Köfte Tarifi Resimli Ev Yapımı Köfte Nasıl Yapılır Sevgili melekler, yaz tatili çocuklar da evdeyken mutlaka sürekli bir köfte patates muhabbeti geçiyordur evde :) Haklı olarak yedirmek istemediğiniz fast food tarzı yiyecekler ve kızartmalar yerine evde kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz ev yapımı köfte tarifi ile karşınızdayız bu makalemizde. Çocuklarınıza evde hamburger de...
  5. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...

Sayfayı Paylaş