gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben denize aşığım

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 549 KBdır.[​IMG]
    [​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x533dır.Ve 72 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 111 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 110 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 768x576dır.Ve 98 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 43 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 63 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 68 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 1024x768dır.Ve 99 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 94 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 117 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 77 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 119 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x524dır.Ve 41 KBdır.[​IMG]

[​IMG] Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 131 KBdır.[​IMG]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ben denize aşığım
    cok guzeller canim,paylasim icin tsklerr

bnde asigim vallaa

denize girmeyi sevmem,ama seyretmesni cok severimm,gemideykenden

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzeller... Ellerine sağlık.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende denız aşığım valla denızın olmadığı bır yerde yaşıyamam herhalde.yuzmeyı çok sevıyorum . emeğine sağlık canım çok guzel goruntuler

5. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    denize aşığım
    Hayatım bu fotoğrafkar bir harika sağolasın.Gözümüz gönlümüz açıldı inan ki,ben bayılıyorum yeşil ve mavinin Aşkına ne güzel duruyor değil mi?doğal ve muhteşem Rabbim bu güzellikleri görüp şükretmeyi nasip etsin.

ben denize aşığım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. Ben çok aşığım sana

Ben çok aşığım sana

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana
  3. İki aşık ve ben:)

İki aşık ve ben:)

Üniversitede okuyordum aynı zamanda da çalışıyordum part time, benden hoşlanan biri vardı iş yerinden ve bir iki defa beraber kahve içmeye gitmiştik, sonra beni birgün konsere davet etti. gittim orda başka bir arkadaşı da vardı ve bizim arkadaşıyla aramızda birşeyler başlar gibi oldu, gizli gizli bakışmıştık gece boyunca, ben ortada ve etrafımda iki erkek vardı o gece:) ikisinin de ilgisinden...
  4. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...
  5. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...

Sayfayı Paylaş