gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

ben dünkü çocuğum şarkı sözü yıldız tilbe şarkı sözleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yıldız tilbe ben uzay heparı ile birlikte oldum demesi sezen aksuyu çok kırmıştı biliyorsunuz sezen aksu yıldız tilbe dargınlığı gündemde şu aralar yıldız tilbede sezen aksunun gönlünü almak adına bir şarkı yazmışş

Ben Dünkü Çocuğum

Ben daha dünkü çocuğum
    Aldanırım aşka
    Özlediğim güneş gölgesi
    Sen bugünün büyüğüsün
    Dik bakışın başka
    Denizlerin mavisisin
    Gözümde kalan aşkın olsun
    İçimde yanan hasret olsun
    Söylenmemiş aşklara armağan bu şarkım
    Benden büyük aramızdaki yaş farkı
    Ne sana yar oldum ne de bana yar olamadın
    Yakınlığın çok uzaklarda mı?

Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ben Senin Varya

Yıldız Tilbe - Ben Senin Varya

Ne sanıyordun ayrılmamı dağılmamı yada Ne düşünüyordun hakkımda günahın boynuna O onu dedi bu bunu dedi sen sustunmu ki Bana onları anlatıyorsun onlara beni Bırak bu işleri hadi dostum O hikayelere ben çok tokum Benim yolum belli amacım umutlarım var Sende senin taşıdıgın art niyetlerin var Ben senin varya lafınla şekil alamam Ben senin varya halini yadırgayamam Sen benim varya tırnagıma...
  2. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  3. Yıldız Tilbe - Ben Masumum

Yıldız Tilbe - Ben Masumum

En saklı yasaklarla yağlı ballı oldum Dindirmedim aşksızlığı hep istedim Kimine göre şanstı benim şanssızlığım Gözüm karardı gönlüm bulandı direndim Yalnızlığın deliliğe giden yolları boştu Düşüncemdi gardiyansevdan bırakmıyordu Benim canımsın anladın mı kurtuluş yok Daha çok sevmeliyiz aşk için zaman yok Büyümek istiyorum çünkü çok çocuğum Hep aşk beni baştan çıkardı ben masumum Öyle bir...
  4. Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı! Kahkahalarımı koruyarak! Oysa kılıcım yok! Gölgelerin gücü yok! Masallar bana yazılmamış. Benim hayatımda saat asla 12′yi vurmaz. Kurbağalar da beni sevmez zaten, neden prensim olsunlar Uyumuyorum ki öpülüp uyandırılayım, Kırmızı başlık taksam kurt bile takılmaz peşime, Gidecek anneannem de yok ki artık, Üvey annem bile yok beni şömine önü...
  5. Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Selam kızlar Yıldız Tilbeden sezen aksuya bir şarkı yazılmış, Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri lazım. Hani biliyorsunuz bu rahmetlik Uzay Heparı ile ilgili durumu hani televizyonlarda çıkmıştı ve ben bu şarkıyı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş