gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ben efsaneyim: I Am Legend

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yönetmen : Francis Lawrence

Oyuncular
    Will Smith (Neville) , Salli Richardson (Ginny Neville) , Thomas J. Pilutik (Vampir) , Alice Braga (Anna) , Paradox Pollack (Alpha Guard) , Charlie Tahan (Ethan)

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=hX773fMkS90

ben efsaneyim: I Am Legend konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

ben bir efsaneyim
  2. Alicia Keys - As I Am

Alicia Keys - As I Am

01- As I Am (Intro) - 01:52 02- Go Ahead - 04:36 03- Superwoman - 04:34 04- No One - 04:14 05- Like You'll Never See Me Again - 05:15 06- Lesson Learned (Featuring John Mayer) - 04:14 07- Wreckless Love - 03:53 08- The Thing About Love - 03:50 09- Teenage Love Affair - 03:10 10- I Need You - 05:10 11- Where Do We Go From Here - 04:11 12- Prelude To A Kiss - 02:08...
  3. N.E.R.D. - Am I High

N.E.R.D. - Am I High

(La la la la la la la La la la la la la la) Listen Hey! [Verse 1] Didn't you know I can help or hurt you? So, there's no reason to lie I bet you let those other niggas jerk you And convince you that they are fly I never said I was an angel Said, "But I ain't like those other guys"...listen You're convinced our experience re-arranged you Well maybe you should...
  4. efsane

efsane

efsane bulmama yardımcı olurmusnz
  5. I am the new girl

I am the new girl

Kudos. Plenty of posts! my site; web site

Sayfayı Paylaş