gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ben, Elmas Ve Kopya

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Şimdi Paylaşacağım olay başımdan geçmiştir hadi buyrun başlayalım

ben Ve en yakın arkadaşımla aramızda geçti

Elmas- Yaaaaaa şşşştttt Gamze Gamze 2.soru neydi hoca görmeden hemen söylesene

Ben-ıııııııııı Şeyy Elmas o soru boş benim yaaa

Elmas-yapma beee neyse 4.soruu

Ben-Bakıyım aaaaa tühh oda boş

Elmas-Nasıl yaaa hiç mi bişi yapmadın o zaman 8.soruyu kesin yapmışssındır onu ver

Ben-Yaaaaa Elmas onu sıktım ben,sende sık bişiler

Elmas - offff offff Gamze ben sana güvenmiştim

Ben- napıyım şimdi bende battım bak gördün işte

Hoca -o konuşanları bir yakalayım dillerini kesicem hadi verin artık kagıtları

Elmas-Hocamm ama süre cok kısaydıı hiç bişi yapamadık dimi arkadaslar

Sınıf-yoooooo bitti hocam toplayabilirsiniz

(zil çalar kagıtlar toplanır)

Elmas -Allahım ben napıcam yaaaa kesin bir aldım offfff Gamzee

Ben-sende hiç mi çalışmadın Elmas

Elmas- Ben sana güvenmiştimm yaaaa

Ben-yaaa üzülme bende kesin bir alırım

Elmas-tabii canımmm kagıdına bakmak için kafamı kaldırdıgımda nereyi okuyacagımı şasırıyodum yazıdan

Ben-Yok Yok onları sıktım ben puan belki gelir diye

Elmas- Bakıcaz artık sonuçlar gelsin de nasıl sıkmışsın görücez

Ben- hadi bakalım

(kagıtlar okunmaya baslar)

Hoca-Gamzeeee 85 Elmas 35

Elmas-Gamzeeee valla bayagı iyi sıkmışsın yaaa halbuki o kadar soru da boştu senin

Ben-ıııııı şeyyy bende anlamadım nasıl aldıysam

Elmas-hocaya soralım belki yanlışlık olmustur

Ben-yok yok yaaa şimdi ne gerek ki sormaya

Elmas-o zaman hoca sana bayagı bonkör davranmış maşallah

Ben-yaaaaa tamam biraz bişiler yapmıştım

Elmas-Biliyodum zatenn kagıdında bos yer yoktu bee sen kime masal anlatıyon

Ben-yaaa Elmas korktum hoca görür diye

Elmas-ben verirken soru hoca hiç bişiden cakmıyodu sen vericek oluyon hoca çakar oluyo hemen anlıyo

Ben-Yaaaa kızım gercekten cok korktum yaa

Elmas-tamam Gamze bitti artık ,ben seninle sakızımın yarısını bile paylaşıyodum herşey yalanmıs

Ben-ne alakası var Elmas yaaa

Elmas-yok yok anladım ben seni

Ben-offff iyi beee tamam Senin sakızına kalmadım tamam mı

Elmas-gidiyorum ben Kübrayla arkadas olucam

Ben-Sen onu sevmiyodun hani yalancıı

Elmas-SEvmiyorum ama o daha güzel kopya veriyo hem kagıtları bile degiştiriyo

Ben-Hainnnn gittttt gözüme gözükmeee uyuşuk

Elmas-Kübraaaaaaaaa Arkadaşımmmm

Evet arkadaslar olay böyle geçiyo ve bitiyo sizinle paylasmak istedim umarım begenirsinizz

Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ben, Elmas Ve Kopya
    Datlum sen kaç yaşındasın :)Ne okulu bu amannnn bööle arkadaş mı olur.BOşver bööle arkadaşı :D

Ben, Elmas Ve Kopya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  2. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  3. elmas ve anlamı

elmas ve anlamı

Elmas : En sert ve kıymetli taşdır. Rüyaların taşı adı verilmiştir. Beyin fonksiyonlarını ve temel tedavi edici özelliğe sahiptir. Bedeni temizleyerek negatif kuvvetleri yok ettiğine, zihin, ruh, beden üçlüsünü birleştirip ve bütünleştirdiğine inanılır. Bolluk, saflık, masumluk ve sadakatı simgeler. Mücevher olarak tüm takılarda kullanılmaktadır. Son derece kıymeti yüksek bir taştır.
  4. Zayıflar Ve Kopyalar

Zayıflar Ve Kopyalar

Eğer bir gün Zayıflarından ötürü çıkarsan tahtaya “Vallahi bilgim yok” diye korkma, Ben sana kopya veririm. Öğrencilerin Notları başka başka olsa da; Kopya tarzları hep aynıdır. Ne bir kez ders çalıştılar Ne derste parmak kaldırdılar. Yalnızca kopyada, bir de müdürün odasında buluştular. Müdür Bey tanık olsun, öğretmenler tanık olsun. Bir gün sınıfı geçip adam olacağım....
  5. Naz Elmas ve Sevgilisi

Naz Elmas ve Sevgilisi

naz elmas ve sevgilisi naz elmas, sevgilisi, kimle birlikte, tatilde, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaz geldi,giysiler fora olduğu gibi hayatlar da fora edildi.Ünlülerimiz birer ikişer sevgilileriyle ortalıklara dökülmeye başladılar.Nasıl ki kışın saklanan kilolar yazın ortaya çıkıp baş ağrıtabiliyor,sevgililer de tatildi ,denizdi ,güneşti derken kanlar...

Sayfayı Paylaş