gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

ben en çok sende sevdim

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ben en çok sende sevdim

tşklerr paylaşım için tatlım...

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
ben en çok sende sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  2. Ben Senin En Çok

Ben Senin En Çok

BEN SENİN EN ÇOK Ben senin en cok sesini sevdim, bugulu cogu zaman, Taze bir ekmek gibi, once aska cagiran, sonra dinlendiren, Bana her zaman dost, her zaman sevgili, Ben senin, en cok ellerini sevdim, Bir pinar serinliginde, kucucuk, esmer, Nice guzellikler gordum, yeryuzunde, En guzeli, bir sabah ellerinde uyanmak, Ben senin en cok, gozlerini sevdim, Kah cocukca siyah, kah inadina...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
  4. Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim

kısacası ben seni çok sevdim Ben seni çok sevdim. Martıların denize olan Tutkusu kadar... Aşk ateşi ile yanan aşıkların Türküsü kadar. Ben seni çok sevdim Soframdaki ekmek kadar, Su kadar... Ben seni öylesine sevdim ki... Güneşin Sabahları doğup, Ufuklarla Öpüşmesi kadar... Karanlıkların Aydınlıklara Dönüşmesi kadar... Ben seni çok sevdim Kalemle kağıdın Yazıp, çizmesi kadar.....

Sayfayı Paylaş