gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ben ettim sen etme Abi ...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Sana yapilmasini istemedigin seyi, baskasina yap zevkli olur, dedigimiz bu olsa gerek meleklerim :D:D:D

:laugh::laugh:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:ayy koptum koptumm kıyamam yaa nasıldaaa koşuyor :zuha: eee havlayan köpek ısırmazmış:D:Dahanda böyle kaçar:D

Ben ettim sen etme Abi ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne et ne etme!!!

ne et ne etme!!!

İyiliğe niyet et! Kurallara riâyet et! Büyüğe hürmet et! Sıkıntıya sabret! Aza kanaat et! Sözünde sebat et! Bildiğinle amel et! Hatanı kabul et! Âmirine itaat et! Dâima ibâdet et! Yaramazsa defet! Varken tasarruf et! İlk önce iman et! Zararı tazmin et! Alimlerle sohbet et! Akrabanı ziyaret et! Nîmete şükret! Her an tevbe et! Nefsine inat et! Sofrana dâvet et!
  2. Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim. * Ne?? - Ettim işte. * E nerden arıyosun şimdi çok yazmasın kapa ben ariyim bari. Para geçiyo mu oralarda sevaplarından kontör mü düşüyolar? - Ölmedim daha ama çok kötüyüm. * Oğlum sen ciddi misin? - Evet abi * Oğlum sen salak mısın? - Ya naapçam ben. * Naaptın önce onu bi de bana. - Lazervak içtim. * Neey? - Lazervak var ya abi onu diktim kafaya. * O ne lan?...
  3. seninleyken ben....

seninleyken ben....

mehmet coşkundeniz sözleri evet meleklerim cok sevdiğim aşk doktoru mehmet coşkundenizin bir yazısını siz aşık melişlerimle paylaşmak istedim.... Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki...
  4. Et Marine Etmenin İpuçları!

Et Marine Etmenin İpuçları!

et nasıl marine edilir, et marine etmek, et marinesi Sevgili melekler, mutfakların baştacı kırmızı et, fazla sık olmamakla birlikte mutlaka tüketilmesi gereken bir gıda. Bu gıdayı tüketirken lezzetini ve yeme keyfini biraz daha arttırmak ister misiniz? Bu konumuzda et nasıl marine edilir, et marine etmenin faydası nedir, paylaşmak istiyoruz sizlerle... Bu konuda farklı farklı...

Sayfayı Paylaş