gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ben Evleniyorum... :)))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ben Evleniyorum... :)))
    bu nikahh şekerimii :D

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ben Evleniyorum... :)))

Süper davetiye ve nikah şekeri, bunu evlenen bir eczacı ve doktor karı koca yapmış diye biryerlerde okumuştum. Süper fikir, meslekleriyle de tam uygun yani :)

Ben Evleniyorum... :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gulsen Evleniyor...

Gulsen Evleniyor...

Gülşen, yeni sevgilisi Fahrettin Aykut’la evleneceğini açıkladı... Sevgilisi ile evini dekore etmek için geldiğinde tanıştığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Evlilik teklifini kabul ettim. Aramızda söz kestik ve evlilik hazırlıklarına başladık. Düğünü nerede yapacağımız netleşmediği için henüz tarih vermek istemiyoruz" dedi.
  2. Evleniyorum veee :))))))

Evleniyorum veee :))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  4. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  5. Bende evleniyorum..

Bende evleniyorum..

en güzel saç modelleri Melekler yardımınıza ihtiyacım var.. :horn: Saçlarım kısa benim.. Modeli aşağıdaki resim gibi.. Rengi Açık küllü kumral.. Nişanımda postiş taktırdım idare ettim.. Ama kısa saçıma gelin saç modeli bulamıyorum.. Yoksa yine postiş kullanmak zorunda kalacağım.. Elinize geçen resim yada bilgileri paylaşmanız dileği ile... Şimdiden teşekürler handanca

Sayfayı Paylaş