ben fal baktirmak istiyorum diyenler | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

ben fal baktirmak istiyorum diyenler

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında serapcan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serapcan

serapcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini söyleyecek özel yetenekli biri varmi acaba lütfen ben ciddiyim dalga gecmeyin herkesin inanci kendine ben bakim yapabiliyorum ama kendimle ilgili saglikli olmuyor bana bakan olursa bende ona bakim yaparim

2. meleklerimm

meleklerimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben fal baktirmak istiyorum diyenler
    slm ben bakayim sise bende kendime bakamiyorum tsk.

3. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bendede tarot kartları var ama bende kendime bakamıyorum.banada bakacak arkadaşlar lurmu acaba.sadece bi sorumu merak ediyorum olacakmı olmayacakmı diye.lütfen bakan arkadaşlar varsa yardımcı olurlamı.

4. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu sitede kimse yokmu niye kimse cevap vermiyo

5. schoolofgoddess

schoolofgoddess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

serapcan keşke bilsem bakardım sana,ssen bana baksan olur mu bi ara,kimse yok fal bakacak,görüşmek üzere tşkler

6. kapris____

kapris____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eğer bir sorunun olumlu veya olumsuz olduğunu merak ediyorsanız size yardımcı olabilirim hislerim kuvvetlidir ne söylesem şimdiye kadar yanılmadım

7. schoolofgoddess

schoolofgoddess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kapris ozaman benim iki tane sorum variolumlu olumsuz nasıl yorumlarsan artık sana bırakıyorum...
    1-sevdiğim kişi ile evliliğim olacakmı sorum?olumlu mu olumsuz mu,nasıl soracağımı bilemedim kusura bakma olumlu mu olumsuz mu diye cevap verebilirim demişsin ona uydurmaya çalıştım...
    2-bir yere memur olarak girme ihtimalim var?olumlu mu olumsuz mu?
    çok tşk ederim şimdiden...

8. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kapris soruda benden olumlu veya olumsuz söylersen sevinirim

Ben 3 ay önce 2yıllık bir birlikteliğimi bitirdim daha doğrusu o bitirdi evllik teklifine cevap vermediğim için evlilik teklifine evet demek istiyorum ama bi türlü diyemiyordum ama hayırda diyemiyordum ikisinide demedim bitti ilerde özgüre hayatımda bir yer varmı evllik gibi çünkü ben hazır olmadan beni mutlu edeceğine inanmadan evet demem ona oda benden ya evet ya haayır cevabı bekliyor cevap yoksa görüşmüyoruz dedi öle işte sen ne düşünüyorsun nasıl bir durum sence özgürmü olacak evllik .hayatımda yoksa başka birimi ne hissediyorsun bana yazabilirsen sevinirm burdanda bakacağım ama mail atarsanda çok sevinirim şimdiden teşkürler
    mail adresim :

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2009
  9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    Öncelikle aramıza hepiniz hoşgeldiniz.İlk olarak belirteyim fal bakan uzmanımız var zaten.HANDANCA isimli tarot uzmanımız tarot falınıza bakabilir.Ama önce tarot fal baktırmak kurallarını okuyunuz!!!

KURALLAR
    http://www.meleklermekani.com/tarot...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

TAROT UZMANI : HANDANCA
    http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html

bu linke tıklayarak baktırma talebinde bulunabilirsiniz

Ayrıca lütfen sevdaaslan hanım buradan msn adresi vermeyiniz.Özel mesaj yoluyla ulaşabilirisniz istediğiniz kişiye ve oradan verebilirisniz msn.Sizin iyliğiniz için=)

10. goncafül

goncafül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tarot kartları ile ugraşmayı çok istiyorum ama kim nasıl öğretecek kendi kendime öğrenmem imkansız

11. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç becerikli değilim.ben bakamam fal herhalde.

12. parizyen

parizyen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben varım
    iyi günümde olursam bakabiliirim

13. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    banada bakın.

14. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende bakarım tarotu iyi bilirim fakat tarota hissederek kart seçimi yapman lazım...senin yerine başkası çekemez...o senin niyetin ve ne istediğinle alakalı ona göre yorum yapılır...bu nasıl olacak?

15. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm

slm bende bakarım tarotu iyi bilirim fakat tarota hissederek kart seçimi yapman lazım...senin yerine başkası çekemez...o senin niyetin ve ne istediğinle alakalı ona göre yorum yapılır...bu nasıl olacak?

ben fal baktirmak istiyorum diyenler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. msn nick istiyorum diyenlere

nick istiyorum msn çıkarmak istiyorum ölmek nickleri ölmek msn nickleri nick Siz ßu hayatı qünübirlik yaşarken ßiz birbirimizé nefesimizi verioruz... uzak dur !. Siz ßana FarkLiyim Diye güLerken ßen Hepiniz Ayni b0ksunuz die Size qüLüorum...(. Hayat inSanı ßazen ¢ızz yapıOr! ßüyümeCegim ! ßu hayat yokSa ßenide harCar.. . . . . . ELLeRin eLLéRimi yaktı...
  2. converse istiyorum diyenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum bedava baktirmak yıldız falıma bakmak ücretsiz fal bakan ve uydurmadan bakan birileri varmı çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  4. Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

ileri anne yaşı,ileri anne yaşı ve gebelik, Sevgili melekler bazen yaşımız ilerlemesine rağmen anne olmak o duyguyu yaşamak isteriz.Çünkü bazen ilerleyen yaşlarda evlenen evlenmekte geç kalmış bir çok arkadaşımız var.Ve merak edebilir siniz anne olmak istiyorum yaşım bunun için ideal mi ben anne olabilir miyim diyebilirsiniz.Şimdi konumuzda buna yer verelim..Unutmayalım ki anne olmak her...
  5. viyanada fal baktirmak

selam melekleeeerrrrr, bayadir arkadaslarimla fal baktirmak istiyoruz fakat bir türlü bir falci bulamiyoruz. tercihen kahve fali olsun istiyoruz Tarot falan ilgimizi cekmiyor pek. Aradik taradik ama bulamadik. Sonra dedik belki burdaki meleklerden biri viyanadandir ve viyanadan tanidigi bildigi biri vardir. Bize viyanadan tafsiye edebileceginiz bir falci varmi acep melekcikler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş