gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben Gamlı Hazan şarkısının sözlerini arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Gamlı Hazan şarkısının sözleri sitenizde bulunur mu, Türk musikisine bayılıyorum

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben Gamlı Hazan Şarkısı
    Ben gamlı hazan, sense bahâr, dinle de vazgeç
    Sen kendine kendin gibi bir tâze bahâr seç
    Olmaz meleğim böyle bir aşk, bende vakit geç
    Sen kendine kendin gibi bir tâze bahâr seç

Ben Gamlı Hazan şarkısının sözlerini arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüneyt Diktaş'ın yaz şarkı sözlerini arıyorum

Cüneyt Diktaş'ın yaz şarkı sözlerini arıyorum

Cüneyt Diktaş tarafından söylenen " Yaz " şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Merhaba kızlar umarım iyisinizdir ve bu arada size keyif dolu bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve sizden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü istiyorum. Şimdiden çok tşklr paylaşımınız için.
  3. 30 Ağustos Şarkıları arıyorum ben

30 Ağustos Şarkıları arıyorum ben

KIzlar 30 Ağustos Zafer bayramına özel ve 30 Ağustosa uygun şarkılar arıyorum ben aranızda 30 Ağustos Şarkıları bilen varsa bana 30 Ağustos Şarkıların isimlerini ya da sözlerini yazarsa çok sevinirim.
  4. Gripin'den Bugün Yalnızlığımın Doğumgünü şarkısının sözlerini arıyorum

Gripin'den Bugün Yalnızlığımın Doğumgünü şarkısının sözlerini arıyorum

Gripin grubu hoşuma gitmeye başladı. Özellikle bugün yalnızlığımın doğumgünü şarkısı. Bana bu şarkının tam olarak sözlerini yazabilir misiniz acaba rica etsem ?
  5. Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri

Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri

Yastığa başımı koymadan anladım Yine bir hüzün var içimde Acılar bitiyor diniyor derken Kararmış bulutlar üstümde Çok geç oldu anladım Kapanmaz derin yara Bunu sen de böyle bil Yerine kimseyi koyamam Buralarda hazan oldu Eylül bitti ekim oldu Sonu gelmez ah ayrılık ah Zora düştüm olan oldu Can yoldaşım zaman oldu Ne bitmezmiş bu ayrılık ah

Sayfayı Paylaş