gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben geldim gelmesinede

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

la size geldim demeyi unuttum.. neyde yine hoş geldin dersinizz artıkın geç oldu amaa neyseee

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ben geldim gelmesinede
    hosgeldin canim aramiza :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

hoş geldin meleeeek sefalar getirdin ya gelmeseydin yetişemeseydin ne yapardık yarım kalırdık melek öksüz olurduk melek sensiz ölürdük meleeeeekkkkkkk :becky:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

olsun bacım zararın neresinden dön kardır:Dneyse dedin ya sonrada olsa ee hoşgeldin sefalar getirdin:)

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Geç olsun güç olmasın canım, hoşgeldin sefalar getirdin mekanımıza... Sevgilerle...

ben geldim gelmesinede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben geldim...

Ben geldim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben Geldim !

Ben Geldim !

Merhaba arkadaşlar ben derya nevşehirliyim melekler mekanının yeni üyelerindenim benide aranıza alırsanız sevinirim :23:
  3. ben geldim=)

ben geldim=)

selam ben bugün üye oldum güzel bi siteye benziyo umarım keyifli vakit geciririm:)
  4. Ben geldim :))

Ben geldim :))

mrb arkadaşlar..aranıza yeni katıldım..umarım birlikte iyi vakit geçiririz..yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın..
  5. ben geldim :)

ben geldim :)

meraba arkadaşlar ben ankaradan seda 18 yaşındayım aranıza yeni katıldım . burada çok güzel vakit geçireceğimi düşnüyorum. hepinize sevgilerimle

Sayfayı Paylaş