gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ben hala yasiyorsam sebebi sensin!!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

yaşıyorsam sebebi sensin
    Yardım etmek istiyormusun ? O zaman dinle;
    Yaşama sevinci getir bana çokça olsun,
    Çabuk tükenmeyenlerinden,ihtiyacım var.
    Bu ara unutmak üzereyim mutluluğu,
    Unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini,
    Hadi durma öyle ,hatıralarımı canlandır, iyi olanları!

Dilerim ayaklarına serilsin bahar gözlerinde parlasın tüm yıldızlar sana hiç kimsenin duymadığı ılık bir rüzgar iyi geceler öpücüğümü getirsin sonsuza kadar.
    Hadi çık gel bu gece düşlerime Yıldızlar salınarak yağsın üzerimize Ay ışığı örtüp gizlesin ikimizi Sana söz olsun ki ertelerdim doğacak olan güneşi Sensiz başka günlerime.

Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, atışların hızlanıyorsa; sakın korkma!
    Unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!
    Öyle bir gün olsun ki canım, Ömür denen kervanın bütün yolcuları Tek tek insin geleceğin duraklarından Yalnız ikimiz gidelim bilinmeyen ülkelere Ve yalnız aşk olsun bizim rehberimiz.

Şair bensem şiirim sensin..
    Deli bensem zincirim sensin..
    Sarhos bensem aşkim sensin ..
    ben hala yasiyorsam sebebi sensin!!!!
    (alıntı)

ben hala yasiyorsam sebebi sensin!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. //Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

//Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sebebi Sensin

Sebebi Sensin

Merhaba Sevdigim Bugece Anlatmak Istediklerim Var Sana Aslinda Bildigin Seyler Bunlarda. Yalniz Soylemek Haykirmak Istiyorum Altini Cizdigim ve Tirnak Icine Aldigim Cumleleri... Bu zamana kadar beklediysem Tercihimi susmaktan yana kullandiysam Sebebi sensin.. Tadim tuzum kalmadi bu gunlerde Hayatta bana dair kalan tek anlamda sendin aslında. Cekip gitme istegi bu kadar buyumusken...
  3. Ben Sensizim Ama Sendeyim Hala

Ben Sensizim Ama Sendeyim Hala

Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın Sevdim seni.. Öyle böyle değil hem de.. Sabahları doğduğunda güneş, aydınlatır gibi tüm dünyayı. Gölgeler karıştığında karanlığa, ışığa hasret gibi. Kendimi sever gibi.. Sevmiştim seni... Aşk nedir diye sorulsa bana, hiç düşünmeden ismini koyarım aşk yerine. Çünkü aşkın tanımı sen oldun bende. Şimdi ne yana dönsem,...
  4. Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala

Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala

sensizim hala ben Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın Sevdim seni.. Öyle böyle değil hem de.. Sabahları doğduğunda güneş aydınlatır gibi tüm dünyayı. Gölgeler karıştığında karanlığa ışığa hasret gibi. Kendimi sever gibi.. Sevmiştim seni... Aşk nedir diye sorulsa bana hiç düşünmeden ismini koyarım aşk yerine. Çünkü aşkın...

Sayfayı Paylaş