gebe
  1. meli86

meli86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben hamile kaldım ama kalamayanların işine yarayabilir belki..

Konu, 'Gebelik' kısmında meli86 tarafından paylaşıldı.

ben hamile kaldım ama kalamayanların işine yarayabilir belki.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hipnoz İşe Yarayabilir

Hipnoz İşe Yarayabilir

Hipnoz tüm dünyada modern tıp tarafından yaygın olarak başvurulan yöntemlerden biri. Ülkemizde de psikiyatri, cerrahi ve diş hekimliği gibi branşlarda uygulanıyor. Hipnozun imdadımıza yetiştiği bir başka konu da; cinsel sorunlar! Evet, hipnoz vajnismustan cinsel istek yetersizliğine, erken boşalmadan ereksiyon sorununa kadar pek çok sorunda yarar sağlayabiliyor! "Eşinle birlikte olduğunu...
  2. Belki Ben...

Belki Ben...

BELKİ BEEN... Belki ben o günden çok daha evvel, köprü başında sallanarak bir sabah vakti gölgemi asfalta salacağım. Belki ben o günden çok daha sonra , matruş çenemde ak bir sakalın izi sağ kalacağım... Ve ben o günden çok daha sonra: sağ kalırsam eğer, şehrin meydan kenarlarında yaslanıp duvarlara son kavgadan benim gibi sağ kalan ihtiyarlara, bayram akşamlarında keman...
  3. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  4. belki aptalca gelebilir ama...

belki aptalca gelebilir ama...

merhaba ya benim dertim kardeşim ya beni taklit edip duruyor bıktım artık ondan ben alp kırşan ı seviyordum o da seviyorum dedi ben şimdi murat boz u seviyorum dedim şimdide onu seviyorum diyor. aslında ben ona sordum kimi seviyorsun diye o da dedi ki mustafa sandalı tamam dedim ertesi günde bana ben öyle bişey demedim murat bozu seviyorum dedim diyor. sevmesine kızmıyorum ama sürekli beni...

Sayfayı Paylaş