gebe
  1. Ebruliiii

Ebruliiii Forum Okuru

Ben hamile miyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında Ebruliiii tarafından paylaşıldı.

Slm sevgili melekler mekani uyeleri, Ben 1 senelik evliyim, ve gebelik konusunda google da arastirma yapiyordum. Bu siteyi gordum ve hemen kayit olmaya karar verdim. ben aslinda daha hamile degilim ama bazi supelirim var o yuzden bende forumlara katilmak istedim. bana yardimci olabilirmisiniz?

saygilarimla,

Ebruliiii

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki oluruz Ebruliii sitemize kayıt olarak bizlere her türlü sorularınızı gönderebilirsiniz.

Ben hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  2. sizce ben hamile miyim....?????

sizce ben hamile miyim....?????

2 yıllık evliyim.Yumurtalama gününde korunmadım artık çocuk istediğim için.5 gün oldu ama bende acayip bi değişiklik var.Belimde ve karnımın içinde feci ağrılar var(aynı adet zamanımda olduğu gibi).Tiksinme ve şişlik var.Emin olmak için daha çok çok erken biliyorum.ama heyecanlıyım ve çok sabırsızlanıyorum.Ne olur yardımcı olun.Sizce BEN HAMİLE MİYİM.....?????
  3. hamile miyim ben yardiiiiiim

hamile miyim ben yardiiiiiim

9.gnmde adet agrilarm basladi belim gogus uclarm aciyo hamile miym napmaliymm
  4. hamile miyim ben

hamile miyim ben

Kızlar adete en yakın ne zaman test yapmalıyım
  5. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

Sayfayı Paylaş