gebe
  1. demetçarkik

demetçarkik Forum Okuru

ben hamilemiydim bu sonuclara göre

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında demetçarkik tarafından paylaşıldı.

0_5 202_231 22.536_234.99
    8.007_50.064
    1.6_49.413

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bunlar gebelik haftasına göre referans aralığı .Sonuç kısmında ne yazıyor ?

ben hamilemiydim bu sonuclara göre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

gebelik kan testi,gebelik kan testi sonuçları, Acaba gebemisiniz.?Kandan sonuç verdınız fakat gebe olup olmadınızı bilemediniz.yada kaç haftalık gebesiniz merakmı ediyorsunuz işte sonuçlar burada arkadaşlar buyrun göz atın:baby: Son adetden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml) (INCIID) değeri HCG in mIU/ml (Quest) değeri 3.Hafta gebelik 5 - 50 9 - 130 4. hafta 3 - 426 75 -...
  2. ben hamilemiyim bilemiyorum

ben hamilemiyim bilemiyorum

hamilemiyim Merhaba Arkadaslar.Sizlere bisey danismak istiyorum.Ben 2ay once kimyasal gebelik yasadim.yani dusuk yaptim.doktorum bana 1kere adet ol ondan sonra tekrar baslayabilirsin dedi.3 haftalikti dusuk yaptigimda kurtajlik bir durumum yoktu cok skur.bende doktorun dediklerini yaptim.bu ay belirtiler var.ara ara karin ve kasik agrilarim oluyo gogsum sisti ve cok agrio...
  3. ben hamilemiyim

ben hamilemiyim

merhaba kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben iki hafta önce nişanlımla birlikte oldum ilk birlikrteligimizde içime boşalmadı ikincisinde boşaldı ama hemen kalkıp kendımı yıkadım yatmadm snrasında sık sık lavaboya gitmeye basladım idrarımı yaparken sancı oluyor sizce ben hamilemiyimdir ?? lütfen bana acil yardım edin..
  4. HCG testine göre kesin hamilemiyim?

HCG testine göre kesin hamilemiyim?

Beta HCG testi bir kadının hamile olup olmadığının belirlenmesinin yanı sıra doğumsal anormalliklerin taranmasında kullanılır. Spermle döllenen yumurta rahim duvarına yer yerleştikten sonra plesenta gelişmeye başlar ve HCG salgılanır.Beta HCG testi HCG nin gerçek düzeyini belirler .Bu yüzden gebelik şüphesinde tavsiyemiz doğru sonuç için Beta HCG testidir. Hamileliğin oluşmasıyla beraber...
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş