gebe
  1. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ben Hamileyim:)

Konu, 'Gebelik' kısmında dilekbinbir tarafından paylaşıldı.

hamilelik testi,hamile öğren,hamilelik,hamile miyim

Sevgili Melekler merhaba;

Hamile olduğunu öğrendiğinde heyecanlanmayan,sevinmeyen kadın neredeyse yok denecek kadar azdır. İçinizde yeni bir can taşıdığınızı öğrendiğinizde siz de hemen bu sevincinizi paylaşmak istediniz mi? Bu mutlu haberi ilk kez nasıl öğrendiniz ve ilk olarak kiminle ne şekilde paylaştınız? Haydi bizlerle de paylaşın:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben evde yapılan gebelik testleri ile işyerimde sonucu öğrenip akşama kadar bekleyemeden telefon mesajı ile eşimle paylaşmıştım:)

hatiss ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hımm şimdi ben ilkini hatırlamıyorumdaa aradan geçmiş 13 yıl :D:D
    ama 2. de yani kızımdaa bende evde test yaptımm baktım çift çizgii baya heycanlanmıştımm oğlumdan sonra 1 yıl olmadı yani korunamyı bıraktıktan sonraa oluncada çok sevindim heyca yaptım tabi :D:D eşimde evdeydi hemen ona söyledimm

sanki ilk defa hamileymişim gibi heycanlanmıştım :D:D

dilekbinbir bunu beğendi.
  4. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    bende iş yerinde öğrendim ve dayanamadım msj çektim :)
    oysaki ne hayallerim vardı süprizler filan yapparak söylıyıcektım ama nerde
    dayanabılede ozenıyorum vallaaa

dilekbinbir bunu beğendi.
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim böyle anılarım yok ama kardeşimin hamiş haberi anısını anlatayım :D:D:D:D Kardeşimin ilk bebeği karnında büyümemişti, bebeğin eşi büyümüş ama bebek büyümemişti bundan ötürü ultrasonda bebek büyüyor görünüyordu ve tam hatırlamıyorum bir kaç aylıktı karnı fenalaşınca dr gitti, dr bebeğin eşi büyümüş bebek büyümemiş, canlanmamış almak lazım dedi ve kürtaj oldu. Çok üzülmüştük ailecek.
    Aradan bir kaç ay geçti ve kardeşim bir rüya gördü, adetine henüz bir kaç gün var test yaptı gebelik çıktı, ama emin olmak için yinede regl gününün geçmesini bekledi ve geçti. Dr gitti dr evet gebelik hem var gibi hem yok gibi dedi, (nasıl drsa artık) tabi haliyle dr çıkıştı nasıl yani hem var hem yok, siz bilmiyorsanız ben size neden geldim vs vs... tartışmalar:) Sonra başka bir dr gitti, o dr da bu boş gebelik demişti. Ordan da yine kızgınlıkla çıktı ama gördüğü rüyanın o kadar çok etkisindeydi ki umudunu hiç yitirmedi, başka bir hastaneye gitti. nihayet orada ki dr "sen gebesin nasıl sana boş gebelik derler" diye güzel haberi doğruladı. Ve o boş gebelik dedikleri, hamilelikten tam 4,5 kilo fıstıkk gibi bir kız doğdu :):) Evimizin prensesi Şara geldi :) Şimdi kardeşimin bir kızı bir oğlu var, kızı 5 girdi oğlu 3 yaşında :) Rabbim herkese böyle güzel evlat nasip etsin :)

hatiss, CeMoŞ, dilekbinbir ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy bende istiyorum ben henüz tatmadım o duyguyu :uhu:

hatiss, CeMoŞ ve dilekbinbir bunu beğendi.
  7. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İki evladını da Allah bağışlasın:)

8. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende akşama dek sabredemediğim için msjla haber vermiştim zaten:)

9. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Allah ikisinide bağışlasın:)

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    erkeklerin askerlik anıları kadınlaın da doğum anlıları hamişlik anıları bitmez ama ben daha paylaşamadım :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    asimelek aynen bende daha yaşayamadım o duyguyu ama okadar çok istiyorumkıı..Allahım yüzümüze bakar inş.bizimde böle anlatcak anılarımız olur burda...Hayırlsıı olsun artık.

Ben Hamileyim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkım ben hamileyim

aşkım ben hamileyim

.aşkım ben hamileyim... - geçmiş olsun, hayırdır?.. - öküzsün... -aşkım ben hamileyim - o da bişey mi! benim bi amca oğlu var o bile hamile... - Allah belanı versin Ali. - daha ne verecek lan... - aşkım ben hamileyim! - ben korunmuştum, gerisini sen düşün! -aşkım ben hamileyim - harbi mi... benekli olursa ben alabilir miyim bi tanesini? -ühühühühühühühü.... - tamam lan yemedik çocuğunu....
  2. Ahh ben hamileyken

Ahh ben hamileyken

hamileyken düştüm Ben 8 aylik hamileydim merdivenlerden bir dustum evim iki katli tuvalette asagi katta yatak odam yukari katta malum cok sik tuvalete gidiyorum bir gece uyandim tuvalete inicem merdivenlerin isigini yakmadim esim rahatsiz olmasin diye ayam bir kaydi kendimi tuvaletin onunde buldum ayaklarim havada esimde bagira bagira geliyo aman allahim aman allahim korktugum basima geldi...
  3. Ben hamile miyim?

Ben hamile miyim?

Slm sevgili melekler mekani uyeleri, Ben 1 senelik evliyim, ve gebelik konusunda google da arastirma yapiyordum. Bu siteyi gordum ve hemen kayit olmaya karar verdim. ben aslinda daha hamile degilim ama bazi supelirim var o yuzden bende forumlara katilmak istedim. bana yardimci olabilirmisiniz? saygilarimla, Ebruliiii
  4. sizce ben hamile miyim....?????

sizce ben hamile miyim....?????

2 yıllık evliyim.Yumurtalama gününde korunmadım artık çocuk istediğim için.5 gün oldu ama bende acayip bi değişiklik var.Belimde ve karnımın içinde feci ağrılar var(aynı adet zamanımda olduğu gibi).Tiksinme ve şişlik var.Emin olmak için daha çok çok erken biliyorum.ama heyecanlıyım ve çok sabırsızlanıyorum.Ne olur yardımcı olun.Sizce BEN HAMİLE MİYİM.....?????
  5. Ben .....  bir hamileyim?

Ben ..... bir hamileyim?

hamileyim Boşluk doldurma Arkadaşlar herkes kendine uygun boşluğu doldururmu eğlenceli olur diye düşünüyorum Ben çok fit bir hamileydimmmm :ohoh:

Sayfayı Paylaş