gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben hiç.....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ben hiç..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!..

Ben seni hiç bağışlamadım!.. Parmak uçlarında yürürdüm. Çıtım çıkmazdı,biri duyacak diye korkardım. Usul usul nefes alır,gerekirse nefes bile almaz,soluklanmazdım. . . Öyle demiştin bana değil mi sen? Beni sessiz sev kimse duymasın! Ondan mı bu çığlıklar dolusu gidişin? Sessizce sevdiğim adamı ondan mı çığlık çığlığa kaybedişim ! Şimdi ses tellerim yer ile gök arsında sığınacak bir yer...
  2. [ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni.] [unutamam.] [içimdeki seni durduramam.] [yok yok içimdeki acıyı anlatamam.] [yapamam sen beni unutup gitsende ben seni unutamam.]
  3. Ben Hiç...=)

Ben Hiç...=)

Hiç yapmadığımız şeyleri yazıyoruz melekler... Önce ben başliyim BEN HİÇ ata binmedim...
  4. Ben hiçim-gizli kibir!

Ben hiçim-gizli kibir!

Ben hiçim-gizli kibir! Alçak gönüllü kimselere bakın…Kendilerinin gerçekten alçak gönüllü olduğunu düşünen milyonlarca insan vardır. Yerlere kadar eğilirler ama izleyin onları - en sofistike egoistlerdir onlar. Artık onların besinlerinin kaynağı alçak gönüllüktür. "Ben alçak gönüllüyüm" derler ve sonra da size bakıp sizin onları takdir etmenizi beklerler. Sizin onlara...

Sayfayı Paylaş