gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Balık

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İkizler ve Balık birçok yönden zıttır, fakat zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu ilişkinin bir çok iniş ve çıkışı olacaktır, sonuç ise size bağlıdır. Balık derinden sever ve bağlanır, siz ise fazla derine inmeden ilişkinizi yaşarsınız. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlaşılmak isteyen Balığı tatmin etmeyecektir. Balık hayatının aşkını ararken siz bu olasılığı düşünecek kadar bile aynı ilişkide kalamazsınız. Sizin kalbiniz kafanızın içindedir o ise aşk söz konusu olduğu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balık sizi hayal bile edemeyeceğiniz duygu derinliklerine götürüp tatmadığınız duyguları tattıracaktır.

Balık için **** kutsal bir ayin gibidir, mumlar, çiçekler, kokularla dolu, iki bedenden çok iki ruhun bir araya gelişidir. Yataktaki deneyiminizin unutulmaz olması içinde çok yavaş hareket edecektir.

Balık insanının kendi dünyası da dolu olduğu için sizin sürekli dışarıda meşgul olmanızdan rahatsız olmayacaktır. Arada bir ayrı olmanızın aşkınızı alevlendirdiğini düşünür. Balık kendi fantezileri ile dolu bir rüya aleminde yaşar ve zaman zaman yalnız kalıp meditasyon yapmaya, düşünmeye ihtiyaç duyar.

İkinizde meşgul insanlar olduğunuzdan birbirinize uygunsunuzdur. Siz hava, Balık ise su elementi olduğu içinde uyumlusunuz.

Sevgili ikizler, duygusal kapasiteniz onu gerçekten sevmeye yeterli ise ve ondan faydalanmaya kalkmayacaksanız Balığın peşini bırakmayın. Aksi takdirde dönmemek üzere uzaklara yüzecektir. Onun arkasından karşılıksız aşkını ve evrende az bulunan Neptün'sü ışıltısını özleyeceksiniz.

Ben İkizler Sevgilim Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim İkizler

Ben Balık Sevgilim İkizler

Siz su elementisiniz, İkizler ise hava. Bu ikisinin karışımı canlı bir ilişki yaracaktır ama önce aşkınızı bitirmeyecek bazı konuları halletmeniz gerekiyor. Bu çift Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu sayılmaz. İkizler burcunun canlı sohbetlere, harekete ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile sinemaya, tiyatroya, yeni sergilere ya da internet kafelere...
  2. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  3. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  4. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  5. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...

Sayfayı Paylaş