gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Başak

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hasat zamanı doğan Başak üretken ve çalışkandır, onun bu özelliklerine hayransınızdır. Başak, istekleri bitmeyen tiplerden değildir. İkinizde o kadar meşgul insanlarsınız ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmanız gerekebilir. Sizler akılcı ve objektif Merkür tarafından yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsınız ki etrafınızı unutursunuz. İkizler'in daha iyi organize olması ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Başak'ın en becerikli olduğu konulardan biridir, size konuda yardımcı olup hayatınızı düzene sokabilir.

Başak'ın sekste de istek ve duygularını rahatlıkla dile getirmesi İkizler'i baştan çıkaracaktır. Toprak elementi olan Başak seksi hayatın en önemli olaylarından biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlıdır. Sizi yavaşlatarak daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. İkinizde kelimeleri seversiniz, birbirine erotik hikayeler okuyabilirsiniz. Başak başta çekingen gözükse de aşık olduğu zaman inanılmaz tutkuları su yüzüne çıkacaktır.

Başak insanı ahlaki değerlere önem verir ve çok sadıktır, sizi aldatma ihtimali çok azdır. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kırıklığına uğratmayın.

İkinizde gergin ve endişelisinizdir. Başak sizden biraz daha fazla endişelenir. İkinizde birbirinizi sakinleştiremeyeceğinizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevşemek için zaman ayırmalısınız.

Burçlarınız klasik anlamda uyumlu olmasa da, isterseniz yürüyebilir. Başak'taki toprak elementi özellikleri ayaklarınızın yere sağlam basmasına yardımcı olarak, hayatınıza pratiklik ve gerçekçilik getirecektir. En önemlisi de kargaşa dolu hayatınızda Başak insanın yanında kendinizi emniyette hissedeceksiniz.

Ben İkizler Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  2. Ben Başak Sevgilim İkizler

Ben Başak Sevgilim İkizler

Ikinizde tarafsiz ve dogruyu arayan Merkür tarafindan yönetilmektesiniz. O kadar çok ortak yönünüz var ki, benzerlikleriniz fazla bile gelebilir! Günesleriniz birbirilerine 90º dik açi yaptigi için iliskiniz mücadele ile dolu olacaktir. Çaba göstermeye hazir olun ve bilin ki ise yarayacaktir. Ikizler'in büyüsü boyun egmeyen ruhundadir. Ona göre hiç bir sey imkansiz degildir. Inanilmaz...
  3. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  4. Ben Başak Sevgilim Yay

Ben Başak Sevgilim Yay

İkiniz de çok bağımsız olduğunuz için birinizi bile uzun süre bu ilişkide tutmak zor olacaktır. Tam biriniz yola gelirken diğeri huzursuz olmaya başlayacaktır. Bağımsız ruhlu Başak için özgürlüğüne düşkün Yay aslında çok uygundur. Yay zaten bekarların burcu olarak tanınır. Buna rağmen bir çok mutlu Başak-Yay çiftleri vardır. Sabırlı olun ve ağırdan alın, isterseniz bu beraberlik çok iyi...
  5. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...

Sayfayı Paylaş