gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Koç

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ben ikizler sevgilim koç Hava burcu İkizler, ateş burcu Koç'un ateşini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu ilişkiyi tanımlamak için yetersiz kalacaktır. Sevgili İkizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coşkulu karakterine tutulmuş olmalısınız. İkinizde çok çabuk sıkıldığınız için birlikte çok heyecanlı bir hayatınız olacaktır. Sizin meraklı yapınızla Koç'un atılganlığı birleşince hiç görmediğiniz uzak yerlere gidebilirsiniz.

Fiziksel yapınızla aynı frekanstasınız. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eğlencelidir ve yeni şeyler denemek ister. Siz de yeniliklere açık olduğunuz için birlikte çok eğlenirsiniz.

Koç öncü nitelik taşır ve yönetmek ister. İkizler ise değişken nitelik olduğu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. İkizler burcu sözcüklerle de baştan çıkarılmak ister. Koç insanı içgüdüsü ile ne istediğinizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle baştan çıkaracaktır.

Zodyak'ın kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracıdır. Onun görevi olayları başlatmaktır. Haberci İkizler'in görevi ise insanlara dışarıda olan heyecanlı olayları aktarmaktır. İkizler tarafsız, akılcı ve gerçek peşindedir.

Koç ve İkizler o kadar hareketli ve meşguldürlerki duygularına zaman ayıramazlar. Aralarındaki duygusal ilişkiyi düşünecek zamanları yoktur. Doğum haritanızda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir ilişkiniz olabilir.

Endişelenmeyin dinamit gibi canlı ve eğlenceli bir ilişki olacaktır.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Gercekten dogru ama onun hayatında en kalıcı ben olmak istiyorum ama koç burcuu çok kurnazz

Ben İkizler Sevgilim Koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Koç Sevgilim İkizler

Ben Koç Sevgilim İkizler

ikizlere gözünüz takılmış olabilir. İşte tam size göre birisi. Bu sempatik İkizlerin paylaşacak çok neşesi vardır. İkinizde çabuk sıkılır ve yeni heyecanlar ararsınız. Aynı anda bir çok şeyi birden idare edebilirsiniz. Konuşkan, hareketli, aktif ve bir çok arkadaşı olan Koç ve İkizler birbirine çok uygundur. Her gün kafa yorduğunuz farklı konular hakkında ateşli tartışmalar yaparsınız. Yeni...
  3. Ben İkizler Sevgilim Yengeç

Ben İkizler Sevgilim Yengeç

İlk bakışta İkizler ve Yengeç burçları bir araya gelemeyecek kadar farklı gözükseler de, biraz çaba ile harika bir beraberlik olabilir. Siz hava elementisiniz ve sevgiliniz Yengeç ise su elementidir, bu ikili çok iyi bir karışım oluşturabilir. Önce farklılıklarınızı ele alalım. Yengeç insanı evine, ailesine bağlıdır ve kök salmak ister. Siz ise bavulunuzla seyahat ederek yaşamak, sonsuz...
  4. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  5. Ben İkizler Sevgilim Yay

Ben İkizler Sevgilim Yay

Sevgili İkizler, sizi büyük ihtimalle Yay'ın zeki, meraklı, kafa yapısı ve soruları baştan çıkardı. Onun zekası sizi mıknatıs gibi çekmiş olmalı. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, ateşle havanın birlikteliği harika olacaktır. İkinizde monotonluktan nefret eder, sık sık seyahat etmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eğlenirsiniz. İkiniz içinde öğrenmek çok...

Sayfayı Paylaş