Ben İkizler Sevgilim Koç

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ben İkizler Sevgilim Koç
ben ikizler sevgilim koç
Hava burcu İkizler, ateş burcu Koç'un ateşini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu ilişkiyi tanımlamak için yetersiz kalacaktır. Sevgili İkizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coşkulu karakterine tutulmuş olmalısınız. İkinizde çok çabuk sıkıldığınız için birlikte çok heyecanlı bir hayatınız olacaktır. Sizin
meraklı yapınızla Koç'un atılganlığı birleşince hiç görmediğiniz uzak yerlere gidebilirsiniz.

Fiziksel yapınızla aynı frekanstasınız. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eğlencelidir ve yeni şeyler denemek ister. Siz de yeniliklere açık olduğunuz için birlikte çok eğlenirsiniz.

Koç öncü nitelik taşır ve yönetmek ister. İkizler ise değişken nitelik olduğu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. İkizler burcu sözcüklerle de baştan çıkarılmak ister. Koç insanı içgüdüsü ile ne istediğinizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle baştan çıkaracaktır.

Zodyak'ın kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracıdır. Onun görevi olayları başlatmaktır. Haberci İkizler'in görevi ise insanlara dışarıda olan heyecanlı olayları aktarmaktır. İkizler tarafsız, akılcı ve gerçek peşindedir.

Koç ve İkizler o kadar hareketli ve meşguldürlerki duygularına zaman ayıramazlar. Aralarındaki duygusal ilişkiyi düşünecek zamanları yoktur. Doğum haritanızda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir ilişkiniz olabilir.

Endişelenmeyin dinamit gibi canlı ve eğlenceli bir ilişki olacaktır.

Gercekten dogru ama onun hayatında en kalıcı ben olmak istiyorum ama koç burcuu çok kurnazz

Geri