gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Oğlak

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Oğlak çok çalışkandır, belki de onun güçlü hırsı sizi kendine çekmiştir. Oğlak sevgiliniz henüz yükselmektedir ya da çoktan en tepeye çıkmış olabilir. Bu sizi yanıltmasın o her zaman en önde olmak ister. Siz de hırslı olduğunuz için onun işteki hırsı size yabancı gelmeyecektir. Siz, sosyal hayatınıza daha fazla önem verirsiniz. Oğlak ise iş hayatında yükselmesine yardımcı olacağı için sosyal olmak ister. Oğlak insanı snobtur, burnu havadadır, İkizler her seviyeden insanla ilişki kurar ve her zaman demokratiktir. Oğlak ise sadece seçkin insanlarla bir araya gelmek ister. Oğlak burcuna bu konuda hak vermeseniz de değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve bu durumu fazla büyütmezsiniz.

Çalışkan, işkolik Oğlak kazandığı parayı evine yatırır ve biriktirir. Siz ise hayatı anlık yaşarsınız, banka hesabı, hisse senedi gibi işlerle ilgilenmezsiniz. Oğlak bu konularda beceriklidir, onu dinlerseniz sizde para sahibi olabilirsiniz.

Oğlak tutucu ve gelenekçidir, siz ise geleceğe dönük yaşarsınız. Birbirinizin bakış açılarını anlayabilirseniz bu farklılığın ikinize de faydası dokunabilir. Siyasi konularda da görüşleriniz farklı olduğu için sık sık tartışsanız da barışmalarınız zevkli olacaktır.

Oğlak yatakta duyarlı, sevecen ve sıcaktır. Sizden daha derindir. İşten başını kaldırabildiği zaman tutkulu bir aşık olur ve bütün gününü sizinle yatakta geçirebilir. Günlük sorumluluklarından kurtulduğu zaman kendini tamamen size verebilir.

Oğlak size finansal açıdan güvenli, gidilecek ve gezilecek yerler açısından zengin bir hayat verir. Onun çok çalışmasından şikayetçi olmayın ve olduğu gibi kabul edin. Bu sayede sevdiğiniz eğlenceli hayata kavuştuğunuzu unutmayın. Onunla birlikte bir sürü başarılı insan tanıyacaksınız. Oğlak aileye düşkün olduğu halde fazla çalışmaktan çocuklarına yeterli zamanı ayıramayabilir. İş her zaman ağır basacaktır.

Sevgili İkizler eğer Oğlak burcunun olumsuz yönleri ile başa çıkabiliyorsanız onunla evlenin sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Ben İkizler Sevgilim Oğlak
    başa cıkmaya calısıyorummmmmm off kiii ne offff bazenn daral geliyorr....

3. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım :bangin:

Ben İkizler Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  2. Ben Oğlak Sevgilim İkizler

Ben Oğlak Sevgilim İkizler

ben oğlak sevgilim ikizler Astrolojik olarak klasik bir uyum içinde sayılmazsınız. İkizler burcunun sizden daha fazla hareket ve heyecana ihtiyacı vardır. Hiç şüphesiz sizi İkizler insanına ilk çeken onun keskin zekası ve becerisi olmuştur. İkizler burcu ciddi Oğlak burcunu gevşetebilir, bu da çok hoşunuza gidecektir. İkizler insanı kimseyi sahiplenmez, zaten çok meşguldür. Kendisini sürekli...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş