gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Terazi

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu beraberlik çok hoş olacaktır. İkizler ve Terazi birbirlerinin ihtiyaçlarını doğal olarak karşılar. Terazi, kültürlü, entellektüel, terbiyeli, nazik, zarif, adil, iyimser ve mutlu bir insandır. Bu özelliklerinden dolayı da bulunduğu ortama neşe katar. İkinizde hava elementi ve iletişimci olduğunuz için, ilişkinizin büyük bir bölümü canlı sohbetler ve ilginç konularla dolu olacaktır. Terazi'de sizin gibi yerinde duramayan bir tiptir, eve tıkılıp kalmak ikinizide çıldırtabilir. Terazi son moda restoranları, klüpleri, kültürel aktiviteleri yakından takip eder ve hemen herkesi tanır. Siz de sık sık uçakla uzak yerlere gitmek, hayatınıza yeni bir bakış açısı getirmek istersiniz. Terazi sizinle gelmekten büyük mutluluk duyacaktır. Zaten Terazi 'ortaklar' burcudur. Birbirinizi yeni aktivitelerin içine sokarken beyninizin öbür yarısını bulmuş olmaktan mutlu olacaksınız.

Kavga ettiğiniz zaman bu adilce olacak ve konuyu uzatmadan barışacaksınız, ikinizde kin tutmazsınız.

Terazi sizden daha fazla evlilik yanlısıdır, onun için ilişkinin başında gerçek niyetinizi söylemenizde fayda var. Hazır değilseniz zaman istemelisiniz. Terazi evli iken daha mutludur ve sizin gibi sıkıldığı zaman kaçıp gitmez. Terazi, İkizleri süprizleri ile çok mutlu ettiğinden İkizlerin bu ilişkiden sıkılıp gitme ihtimalide azdır. Evcimen Terazi sıcacık bir ev ortamı yaratır, evi de arkadaşları, aile üyeleri ile doldurarak herkesi eğlendirir.

Aşk hayatınızda ise birbirinizin ihtiyaçlarını içgüdüsel olarak karşılayacaksınız. Terazi'nin ruh hali komikten ciddiye doğru her an değişebilir. Siz de değişen ruh hallerine çok çabuk adapte olduğunuzdan uyum içinde olursunuz. Terazi'nin zarif ve hoş stiline bayılırsınız, genelde çok gösterişlidir. İkizler öbür yarınıza sıkı sarılın Terazi tam size göre.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederiz yükselenlerle uyuyor :D

Ben İkizler Sevgilim Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  2. Ben Terazi Sevgilim Boğa

Ben Terazi Sevgilim Boğa

ben terazi sevgilim boğa ikinizde zarif Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olacaktır. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatiksiniz ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş