gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben İkizler Sevgilim Yay

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgili İkizler, sizi büyük ihtimalle Yay'ın zeki, meraklı, kafa yapısı ve soruları baştan çıkardı. Onun zekası sizi mıknatıs gibi çekmiş olmalı. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, ateşle havanın birlikteliği harika olacaktır. İkinizde monotonluktan nefret eder, sık sık seyahat etmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eğlenirsiniz. İkiniz içinde öğrenmek çok önemli olduğu için biriniz yüksek öğrenimine devam etmek ya da yeniden üniversiteye gitmek isterse diğeriniz onu destekleyecektir. Bilgi toplamak ve yaymak sizler için çok önemlidir, büyük ihtimalle üniversite ya da başka bir eğitim ortamında tanışmış olabilirsiniz.

İkinizde konuşkansınızdır ama İkizler'in Yay'ın patavatsız konuşma stiline alışması gerekecektir. Farklı çevrelerden olsa da tonla arkadaşlarınız vardır ve bir arada iyi kaynaşırlar, birlikte verdiğiniz partiler harika olur.

Yatakta ikinizde yeni fikirlere açıksınız. Değişikliğe eşit derecede, ihtiyaç duyduğunuz için birbirinizden sıkılmazsınız ve aşkınız tazeliğini korur.

Yay sevgilinize sıkı sarılın. Bu ilişki, zıt burçların (yani 6 ay ara ile doğmuş olanların) kusursuz çiftler olacağına en iyi örnektir.

Ben İkizler Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Yay Sevgilim İkizler

Ben Yay Sevgilim İkizler

Bu ilişki yüksek zeka üzerine kuruludur. Çocuğunuz olursa IQ' su çok yüksek olacaktır. Beraberliğinizde ufuklarınızı genişletmek ve sürekli yeni şeylerler keşfetmek ön planda olacaktır. Kısacası İkizler burcu sizin için en doğru seçimdir. İkizler, günlük haberler üzerinde yoğunlaştığı için gazetecilerin burcu olarak bilinir. Yay ise insanlık hakkında bilgi toplamaya ve bundan anlam çıkarmaya...
  3. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  4. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  5. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...

Sayfayı Paylaş